Když je člověk sám a odříznutý od světa, může pro něj být sociální síť záchrannou vestou. Díky Facebooky čtenářka V marta vídá své děti, které jsou od ní dalekou - v Anglii, v Madridu, v Rakousku...

Na sociální sítě nedá dopustit čtenářka Vmarta. Spojují jí se světem a hlavně s blízkými lidmi...


Krásny den ženy-in a redakci taky :)

Dnešní příspěvek, co se týče soc. sítí mě zaujal. Hlavně diskuze pod článkem, které byly povětšinou záporné. Já jsem 2 roky doma... nemůžu najít práci... stařena :)))))) a tak sedím většinu času na PC, znám už snad všechny pracovní inzertní stránky... a při tom zena-in a Facebook. Na něm mám hodně lidiček známých, rodinu i kamarádů. Vždy se někdo připojí a pokecá... co nového a tak dal. Děti se mnou komunikují taky přes facebook, protože jsou ode mě dost daleko. Někdo v Anglii, někdo v Madridu, Rakousku, Slovensku a tak různě. Málo se vídáme, tak alespoň přes kamerku a mikrofon se ujistím, že jsou v pořádku. Před lety jsem chodila na Pokec a taky jsem se bavila... o tom to je, pokud je člověk v okolí kde bydlí skoro sám... skoro proto, že manžel je v práci a já v okolí nemám spřízněnou duši. Samota mě vyhání na facebook a komunikovat s lidičkami. Radit se, co se týče zahrádky , nebo co dnes uvařit :) a někdy jen tak...o blbostech. Nebo si trošku pohrát nějakou tu on-line hru. Jsem u PC ráda, soutěžím, komunikuji a jako je vidět někdy i píšu. Špatné zkušenosti nemám... asi jsem nikdy nepokračovala v komunikaci, která se mi nelíbila. Tak můj postoj je... facebook mě spojuje se světem a jsem tomu ráda. Vzdálenost mezi námi je menší.

Krásny den,
Vmarta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 8. 2012: Vy a sociální sítě

  • Kolik času trávíte na sociálních sítích?
  • Stalo se vám někdy, že jste virtuální svět upřednostnila před reálným?
  • Které sociální sítě vám nejvíc vyhovují - kde vás to nejvíc baví?
  • Pomohla vám někdy v těžké životní situaci virtuální sociální síť?
  • A ublížila vám někdy?

Když se řekne sociální sítě, každý si okamžitě vybaví Facebook, Twitter, Linked-in, Nyx, někdo další třeba i ŽENU-IN.cz či jiné portály, kde vznikají sevřené virtuální komunity. Mě dnes zajímá, jak trendu používání sociálních sítí podléháte vy, milé čtenářky, a jak důležitou roli hrají ve vašem životě? Své příběhy mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 14. 8. 2012 do 15.00 hodin. Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku (který jistě pomůže rozvinout vaši reálnou sociální síť), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Dárkem je tentokrát zábavná hra od firmy Albi: Člověče na ex!

A pozor: Každá čtenářka, která odkaz na svůj dnešní zveřejněný příspěvek umístí na FB a upozorní mě na to e-mailem, získá odměněnu 1.000 extra bodů do srpnové části naší věrnostní soutěže!

hra

Reklama