Novinky

Samolepky budeme mít snad i na stropě

Děti čtenářky s nickem Lissey je totož milují a lepí je snad všude, kam dosáhnou. Ale Lissey se na ně nezlobí, má zdobení o velikonocích ráda a podporuje v něm i své děti

Svátkům jara třikrát hurá a výzdobě ještě jedno hurá navíc! To zas bude krása. Samolepky s velikonočními motivy, takové ty, které přidávají jako dárek různým časopisům, tak ty budeme mít zas snad i na stropě.

Děti je milují. Polepí si jimi oblíbené hrnečky, kdejakou volnou plochu v dětském pokoji.. naštěstí jdou celkem dobře odlepit, tak nač z toho dělat tragédii. A barvy na vajíčka! Každý rok se dozvíme o nějaké nové, krásné a jedinečné metodě, kterou je třeba zkusit.

Dekupáž pomocí ubrousků, cibulové slupky, čerstvá zelená tráva, batika, a pak klasické ovo barvy a na konec pak samozřejmě samolepky, hodně samolepek. Kytky, zajíčky a beránky vystříhané z papíru barevného i bílého na každé okno a okénko, špejle s postavičkami zajíčka do každého květináče..

Prostě u nás si s výzdobou dáváme práci. Ráda bych se přidržela rčení, že méně je někdy více, ale děti, manžel a babičky to každý rok pojmou skutečně ve velkém, takže už teď u nás není pro zajíčky a kuřátka kam šlápnout. A pak to nakonec dolehne i na mě. Přemůže mě ta zuřivě jarní, velikonoční atmosféra a lípnu beránkovi dvě zářivě zelená očka z lentilek. Spravedlivě musím říci, že i do úklidu se pak pouštíme společně, tak proč si to jednou, dvakrát do roka pořádně neužít se vším všudy.

Těším se moc. Lissey.

Milá Lissey, díky za příspěvek a pozdravujte děti. Přeji jim a samozřejmě i vám krásné velikonoce

   
18.04.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. [1] Roland [*]

    Mile napsaný článek.

    superkarma: 0 20.04.2014, 16:24:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme