Bulvár

Sámer letos vynechá vánoční erotiku


Zpěvák Sámer Issa (23), idol dívek a finalista první soutěže Česko hledá SuperStar, v současné době nemá žádnou přítelkyni. „Mám několik kamarádek, ale stálou přítelkyni ne, ani ji po pravdě řečeno nehledám,“ přiznává.

To, že moderuje vlastní seznamku na internetové televizi, prý ale neznamená, že by si Issa chtěl tímto způsobem najít vážnou známost.

„Já jen zprostředkuji seznámení. Byl jsem moc rád, když se jednomu klukovi ozvalo tři sta dívek, já jsem ale se svým současným stavem spokojený,“ prohlašuje Sámer, jehož velkou touhou je prosadit se jako zpěvák i v zahraničí.

Pohybově nadaný Sámer Issa na sobě tvrdě pracuje. Momentálně také chystá nové cédéčko a spousty hodin tráví ve studiu. Dokonce omezil i své pověstné návštěvy večírků, na kterých býval kdysi velmi častým hostem.

„Občas se někam vypravím, ale opravdu nemám moc času, zřejmě i vánoční dárky budu nakupovat na poslední chvíli,“ říká Sámer.

Vánoce bez erotiky

Na rozdíl od minulých let se zpěvák pro dárky do sexshopů letos nechystá.

„To byl spíš takový žert, erotické srandičky jsem kupoval jen dobrým známým... Na tyhle Vánoce musím vymyslet něco normálního. Zatím ale nemám vůbec představu, co,“ krčí zpěvák rameny.

Svátky u rodičů

Vánoční svátky Issa prožije u svých rodičů. A prý sám. Na klidné Vánoce v rodinném kruhu se moc těší, především pak na svého kmotřence, malého synovce, kterého delší dobu neviděl.

„Na Štědrý den budu s rodinou a pak pojedu do Děčína, kde se potkám s kamarády, se kterými se sejdu tak jednou, maximálně dvakrát za rok. Většinou v jednom kuse kalíme. A sami, ženské zůstávají doma,“ upřesňuje Sámer Issa.

   
02.12.2008 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme