Kde? No přece v nemocnici! Více už se dozvíte v dalším tematickém příspěvku od pisatelky Samečky, jejíž příspěvek je v několika místech také velmi srandovní.

Všem vám přeji dobrý den a pevné zdraví, milé ženy - in!
Já měla v životě třikrát antibiotika a z dětských nemocí pořád ještě nemám za sebou ani ty neštovice...

Ale v nemocnici už jsem byla. Dvakrát - a to se svým přežíráním zničeným žlučníkem. Já mám prostě ráda samé nezdravé věci. Smažené řízky, smažené bramboráky se škavarkama, smažený květák a bůček udělaly s tím naprosto zbytečným orgánem své. Své záchvaty jsem hrdinsky nesla vleže na koberci a na papír, který skrápěly mé slzy a sopel, jsem kostrbatým písmem psala pokaždé závěť.

Jednou mě sanitka odvezla do nemocnice rovnou z práce a pan doktor na ultrazvuku prohlásil, že kámen je značný a poležím si na kapačkách. Prosila jsem ho, aby mi tam dal alespoň heroin. Po dvou dnech při vizitě oznámil : „Uklidnili jsme to, picneme to.“ Uklidněná jsem byla ale i já a poznamenala jsem, že za čtrnáct dní jedu k moři a nic picat nebudeme.

Pan doktor si zavolal na pomoc pana primáře a oba mi udělali přednášku, že taková dovolená bude stát za prd, jelikož budu na sucharech a piškotech. „Nevadí, budu mít hezké břicho do plavek“, poučila jsem ty dva studované a podepsala revers.

Cestou do Itálie můj manžel počítal, co si všechno za peníze, které, s prominutím, neprožeru, koupí... Následně mě upozornil, že léčba v zahraničí je drahá a pokud dostanu koliku, utopí mě a zahrabe do písku...
Přežila jsem. Lomikare, Lomikare, do dne a do roka jsem jela rychlou znovu. Tentokrát jsem na operaci kývla a čtyřcentimetrový šutrák a s ním hrstička malých i se žlučníkem opustily mé útroby. „Paní S..., do poslední chvíle jste mumlala o pečené krkovici“, káral mě mladý lékař po operaci : „Ne, že přijedete domů a zblajznete celou pečenou kachnu!“ Na pokoji mě chtěly spoluležící nechat přeložit, potvory nevděčné, prý jim kvůli mně praskají stehy. Bóže, pár vtipů a sem - tam nějaká hláška ještě nikoho nezabily, ne?!

Když mě propouštěli, odpustily mi to a loučily jsme se se smíchem. Paní, který byla na operaci už pošesté řekla : „Kdyby tady byla pokaždé taková sranda, já bych se na ty zákroky fakt i těšila!“

Takže tolik. Á propos, mám tady vytipované uživatelky, se kterými bych si klidně chechtáním ráda namáhala stehy i já...

S úsměvem, Vaše Samečka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________

Vy ale musíte být veselá kopa, a manžel se s Vámi určitě nenudí.
Děkuji, že jste napsala. Pohodový příspěvek.
Pěkný den a dobrou chuť ke všemu :)
Saša

Téma dnešního dne: Pobyt v nemocnici

  • Byla jste někdy v nemocnici (ne porodnici)
  • S čím jste tam byla? (nemusíte odpovídat)
  • Jaké máte na pobyt v nemocnici vzpomínky?
  • Jak se k vám choval personál?
  • Máte z takového prostředí, jako je nemocniční, i nějakou veselou vzpomínku?
  • Navázala jste v nemocnici nějaká nová přátelství?
  • Jak byl váš pobyt dlouhý?
  • Podepsala jste (podepsala byste) někdy i revers?
  • atd.atd.

Tolik jen pár záchytných bodů, ale jinak samozřejmě pište vlastními slovy.
Moc se těším na vaše příspěvky. Veselé i ty vážnější.

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Na jednu z pisatelek čeká dárek, který se do nemocnice nosí: Kniha a dva sprchové gely

dareknemocnice

Reklama