Džínový příspěvek přišel také od věrné rockerky Samečky. Své první džísky se samozřejmě dočkala, ovšem moc dlouho si ji neužila. Více se již dozvíte po přečtení následujících řádků.

Milé rockerky či všechny, co nosíte rády džísky, srdečně vás zdravím!
Patřím totiž do vaší družiny.
Co já se načekala na svou první džísku... Doma jsem našim pilovala uši pokaždé, když jsem splnila nějakou domácí práci, jen abych už měla ten vytoužený kus oděvu. Ten stejnokroj, který musel mít každý správný rocker. A to já byla, jsem a navždy hrdě budu! Ve třeťáku na gymplu jsem vyhrožovala po vygruntování celého baráku, že jestli dostanu k narozkám zase nějakou červenou bundu, uteču z domova, ale když dostanu džísku, nebudu nic chtít celou příští pětiletku. Maminka si vybrala variantu s pětiletkou, vykopala ukryté bony a jeli jsme do Tuzexu.

Vybrala jsem si, máma si přiložila na čelo obklad a zaplatila. Riflovka byla krásná, dokonce lehce vyšoupaná a já chrochtala blahem. Doma jsem byla za pilnou včelu a těšila se na „bigbít“. Mí přísní rodiče, které nejvíc na světě bavilo mi něco zakazovat, tušili,ž e by museli zazdít okna i dveře, kdyby mě nechtěli pustit, rezignovali a já šťastná vyrazila. Zlíčená jak kraslice, háro po pás, bílé tenisky a hlavně DŽÍSKU... O půlnoci jsem na zábavě už jen seděla a bulila jak na pohřbu - jo,někdo mi mou lásku džínovou ukradl ze stoličky, když jsem tancovala. Už je to víc než dvacet let, ale já na ni nikdy nezapomenu.

Od té doby jsem měla džísek víc než dost. Tmavé, světlé, bílou, barevné, s krátkým rukávem, vestičkové s pletenými rukávy,se všitým tričkem,s kapucí. Máma si začíná znovu ťukat na čelo, že bych se měla uvědomit a začít se oblékat ukázněně. Ale když jí něco u ní doma pomůžu nebo jí něco zařídím, zase mi odpustí a džísku mi dovolí nosit dál...:-) Sice podotkne, že asi nikdy nedostanu rozum, ale to prý už je boj mého manžela. Mám to dobrý - manžel taky nosí džísku!

A mimochodem, minulý rok jsem si koupila kratičkou džísku - jen bolerko s dlouhými rukávy,na přehození v létě, když se večer ochladí. Na rockovém koncertu mi ho nějaký hajzlík zase ukradl.
Ať všichni zloději džísek jednou skončí v tesilovém a krajkovém pekle!

Samečka

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Teda to závěrečné prokletí zlodějů džísek – to mě tak rozesmálo, že mi doteď tečou slzy :) :)
Moc Vám děkuji za tento super džínový příspěvek. Jako bychom byly dvojčata (včetně našich rodičů) :)
Krásný, džínový den
Saša

Téma dnešního dne: Džíska

  • Nosíte, nebo nosila jste džísku?
  • Nosí, nebo nosil džísku váš partner?
  • Vzpomenete si ještě na tu svoji první?
  • Co pro vás džíska znamená?
  • Líbí se vám?
  • Pokud ne, proč ne?
  • A pokud ji nenosíte, z jakého důvodu?

Příznivkyně i odpůrkyně tohoto specifického oděvu:
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme opravdu pěkným dárkem, a to jak pro vás samotné, tak i pro partnera.
Pánskou toaletní vodou: Infinite Seduction a dámským luxusním tělovým krémem: Planet Spa se svěží vůní květů plumérie a citronu.

darekdziska

Reklama