A když pohodlně, tak opravdu pohodlně, protože takový příspěvek jste opravdu ještě nečetly :)

Vážení diváci,
pohodlně se usaďte a vychutnejte si Krok za krokem další díl seriálu o osudech žen - in s názvem Vdallas.
Nelekejte se, že je hlavním hrdinou muž. Brzy uvidíte, že je to žena, která zde hraje hlavní roli. Dnes vám nabízíme příběh o Honzíkovi a jeho strastiplné cestě v hledání štěstí.

Honzík, Nejmladší z rodu Hamrů, už měl dost osamělého života a rozhodl se, že už nebude Mladý a neklidný a ožení se. Nejdřív se chtěl svěřit své mamince, moudré a zodpovědné Ženě za pultem, která pro něj měla vždycky Receptář prima nápadů. „ Mami, ožeň mě!“, poprosil Honzík. „Máš pravdu, chlapče, i sousedovic Farmář hledá ženu...“, pokývala hlavou matka : „Rozešlu rychle Poštu pro tebe a najdeme tu Vyvolenou.“ Večer se sešli všichni v místní Hospodě a začali hledat pro Honzíka Superstar. Jeho Big Brother navrhl nevěstu jako první. „ Což takhle Esmeralda? Je to hodná a poddajná dívka, akorát těch zelených hader by nemusela tolik kupovat. „Kdepak, nevíte, že pochází z rodu Borgiů???“, zjistil nepřijatelné okolnosti Komisař Rex. Ozvala se Rosalinda, jedna z rodinných Přátel : „A navíc si našla už nějakého Supermana, mně by se líbila Anče z Krkonoš, je pracovitá, měl bys doma Zákon a pořádek a všecko tip-top!“

Na to se vmísil do hovoru jeden z místních Chalupářů, Doktor House : „Ta taky ne, její vztah k uklízení a pořádkumilovnost je ta tam. Učí na Gymplu s ručením omezeným tady vedle v Ulici a přednášela žákům Teorii velkého třesku tak zaujatě, že se žáci chtěli přesvědčit pokusem a málem vyhodili školu do luftu. Musela být hospitalizovaná do Ordinace v růžové zahradě v Nemocnici na kraji města. Prý jí pomáhá nějaký Mentalista a mají spolu Velmi křehké vztahy.“ „Xena, to byla baba jako lusk, škoda,že zdrhla s tou Plechovou kavalérií, co tu byla minulé léto“, posteskla si Hannah Montana, Honzíkova sestřenice, která pracovala na Kriminálce Anděl a měla spoustu informací i Vražedných čísel.

Největší Talent měl ze všech diskutérů ovšem Muž na radnici. „ Tou nejlepší nevěstou pro našeho Honzíka bude jedině Arabela. Má dobré Kosti, nemá žádné Zločinné úmysly, tudíž ji nevyšetřuje ani Kriminálka Miami ani Kriminálka Las Vegas, vždycky budeš mít Prostřeno, a Život na zámku taky není k zahození. Mimo jiné má ráda Sex ve městě a tak když se budeš snažit nedostat se do Soukromých pastí, nedojde k žádné Výměně manželek.“ Bylo rozhodnuto.

V příštím díle našeho seriálu, se, milí diváci, dozvíte, jak to všechno dopadlo.
Zdraví vás nicky Samečka a Darix

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

______________________

Netřeba komentáře - naprosto fantastické ! Děkujiííí.
Saša
P.S. A kdo je Darix?

Téma dnešního dne: TV seriály a Reality show

 • Sledujete TV seriály?
 • Který patří k vašim nejoblíbenějším?
 • A který považujete za nejhorší?  
 • Jaký je váš názor na pokračování seriálů? (Nemocnice na kraji města, Sanitka ad.)
 • A co politické seriály?
 • Dokážete být věrnou divačkou u dlouhodobých seriálů? (Ordinace, Cesty domů aj.)
 • Nebo zastáváte názor, jeden díl nevidět – neuteče nic...
 • Dokážete se sžít se seriálovými postavami?
 • A co Reality show?
 • Pobaví vás?
 • Nebo znechutí?
 • Máte nějakou oblíbenou? (Farmář hledá ženu, Vyvolení )
 • Sledujete i pěvecké soutěže?
 • Nebo nesledujete nic a raději čtete ))

Napište nám o tom na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

V dárku odběhneme od televizních seriálů k rozhlasové tvorbě a dvě pisatelky odměníme knihou z edice ČRo pod názvem: 99 významých tvůrců rozhlasových dokumentů.

kniharozhlas

Čtěte také: Také se vám líbil první díl seriálu Sanitka II?

Reklama