Příspěvek plný optimistických zpráv nám poslala čtenářka s nickem marry.lu.Jsme rádi, a zárove%n děkujeme.

Ahoj všichni, moc nových lidí jsem v tomto roce nepotkala, snad jen kamarád našel novou lásku, kterou nám letos představil. Ale když se ohlédnu nad událostmi v roce 2010, tak bych si popřála více takových let i do budoucna. :)

Hned z kraje roku, jsem organizovala hasičský ples, náremně se vyvedl. Podle ohlasů byl jeden z nejvydařenějších a k tomu jsem našim dobrovolným hasičům, kterým dělám kulturní referentku, sehnala několik nových sponzorů. Na rok finanční krize slušný.

V květnu jsme úspěšně zkolaudovali domeček, na kterém jsem se dřeli tři roky. Teď si už jen válíme šunky na gauči :) Ale ne, pořád je tu dost práce, jen není potřeba tolik spěchat.

Letos mamka oslavila 50 let, Romči rodiče měli oba šedesátiny, jeho prarodiče slavili 60sáté výročí svatby, my dostali číslo popisné 60 :) (to jen pro zajímavost) a moje babča měla sedmdesátiny. Prostě samá velká oslava. V létě jsme si s manželem řekli své ANO, náš kamarád do toho praštil hned dva týdny po nás a švagr se zasnoubil :)

Dovolená pod stanem v přírodě byla také moc prima, pro naše děti (4 roky a 1 rok) to bylo velké dobrodružství. Koncem léta jsem pořádala za naše hasiče povodňovou sbírku, ke které jsem přizvala také místní Obecní úřad. Do postižených oblastí se odvážely dva náklaďáky plné oblečení, hraček, uklízecích a dezinfekčních prostředků a jiných věcí. Poznala jsem tak dobrotu v srdcích lídí co žijí v mém okolí.

Také jsme uspořádali něco jako druhý dětský den na koci léta. Pro všechny děti z okolí jsme vymysleli soutěže o drobné ceny, my pak pro jejich pobavení soutěžili také. Přespali jsme s nimi ve stanech a ráno, než si je rodiče převzali, nechyběla snídaně uprostřed lesa, kde se vše odehrávalo.

Podzim byl už klidnější, asi abych nabrala sílu a inspiraci do dalšího roku. Opět organizuji ples a honím sponzory k vůli tombole, tak snad to vyjde alespoň tak jako letos :)

marry.lu

Přejeme vám, ať se daří přinejmenším takhle i v Novém roce 2011

Jak jste na tom s bilancí roku 2010 vy, milé ženy-in? Dařilo se, nebo mohlo být lépe? Co se vám povedlo a na co byste nejraději zapomněla? Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama