Další pěkný příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Lidicky. Malování na různé užitné předměty se věnuje její dcerka...

Čtenářka Lidicka nemaluje, ale její dcera ano! Třeba na sklo - moc pěkné labutě a delfíny...

Ačkoli se Lidicka v příspěvku zmiňuje o dvou fotkách, snímek s malbou na hedvábí nakonec u e-mailu přiložen nebyl, nejspíš nějaká chyba v komunikaci. Nevadí, Lidicko, poprosím Vás, abyste nahrála obrázek, pokud ho najdete, do diskuze pod touto novinkou - díky!


lidicka dcerino malovani

Milá redakce a čtenářky ženy-in,

k dnešnímu tématu posílám dva obrázky - malby na sklo a malba na hedvábí. Musím se přiznat, že nejsou to moje práce, malovat neumím, nemám fantazii. Je to práce moji dcery. Kromě malby na sklo, hedvábí, maluje i obrazy a věnuje se keramice. Bohužel víc fotek prací jsem v mojem PC nenašla. Tak aspoň tyto dvě.

Lidicka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma 3. října 2012: Jaká jste malířka? Pochlubte se!

  • malirstviMáte doma nějaké vlastní obrázky či fresky?
  • Zdobí vaše stěny nějaké vaše výrobky?
  • A co užitné předměty, máte je pomalované?
  • Zavzpomínejte na výtvarnou výchovu ve škole!
  • Kdy jste naposledy kreslila či malovala?
  • Jaký obrázek se vám nejvíc povedl?

Tentokrát máme „umělecké“ téma. Budu rád, když v něm, milé dámy, zavzpomínáte na své výtvarné úspěchy. Jsem hodně zvědavý, jestli si sama zdobíte byt, či třeba hrnečky. K tématu mi můžete posílat nejen příspěvky textové, ale i vizuální – ke každému textu však uveřejním maximálně 3 fotky. Tak se pochlubte a své obrázky nezapomeňte doplnit popisem. Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Čekám ho v naší e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 3.10.2012 do 15.00 hodin. Jeden z uveřejněných příspěvků, respektive jeho autorku odměním hodnotnou cenou, totiž krásnou a inspirativní publikací Čínské malířství (vydal Knižní klub).

Reklama