Jako malý Jarda se chová shodou okolností také Jarda, přítel Terezky, která pracuje v médiích, tudíž se hodně pohybuje ve společnosti, včetně různých tiskovek, křtů, premiér a večírků. Někdy je pozvánka pro oba, jindy jde sama. A to Jarda nemůže vydýchat.

Sám doma? Ani náhodou!

Zatímco většina žen je ráda, když má chvilku pro sebe, když jsou samy doma, muži to mají naopak. Představa, že „ona“ někde je a „on“ musí sedět sám doma, ho vytáčí a donutí ho se obléct a za každou cenu vypadnout ven. Kamkoliv. Typickým úkazem a důkazem takového chování je i Jarda, přítel Terezky.

muž

Přečtěte si také

Jarda s Terezkou spolu žijí šest let. Děti zatím nemají, i když v budoucnu plánují. Jarda pracuje jako automechanik, většinou kolem páté, šesté večer je z práce doma. Terezka pracuje v médiích, takže má pracovní dobu nepravidelnou.

Jardovi to nikdy nevadilo, proč by taky mělo. Terezka vydělává slušné peníze, práce ji baví, domů se vrací v pořádku.
V poslední době však přece jen začal do vztahu trochu vrtat červíček pochybnosti. Nastalo totiž období, kdy se toho ve společnosti děje více. Terezka je tak v jednom kole, a ne na každou akci může brát Jardu s sebou, nehodí se to.
A ten, než by přišel domů z práce a byl rád, že si odpočine, tak se obleče a jde také „někam“. Nežárlí, to ne, jen nevydrží sedět sám doma.
„Jsi jako malý Jarda, copak se tu bojíš, nebo co? Vždyť jsi doma,“ vytočila se už nejednou Terezka, která tuto „úchylku“ dost dobře nechápe.
Ona je naopak ráda sama doma. Ne že by s Jardou ráda nebyla, ale když on jde s kamarády na pivo, nebo se zdrží v práci, nebo jede na hokej, naopak si ticho domova umí vychutnat. Zapne si nějaký hezký film, udělá věci, které potřebuje… Jarda ne.

Bydlí spolu v dvoupokojové bytovce, možná by pomohl nějaký malý domeček, kde by měli zahrádku, i když Terezka si myslí, že ani tak by Jarda „sám doma“ nevydržel. Možná by se hodně změnilo, kdyby měli dítě. Terezka by se však potom chtěla určitě zase brzy vrátit do práce, a tak by vlastně i vyřešila, že by Jarda nebyl doma sám. :)
Třeba…

Reklama