Hezký den redakci a čtenářkám přeji.

Musím předeslat, že absolutně nic nemám proti této menšině, jsou to lidé jako každý jiný. Zcela opak je pravdou, jsou mi milejší než lidé zlí, zabijáci a jiná individua. Jsou velice slušní, galantní, tolerantní.

Napíši Vám příběh, již z dávné doby, kdy jsem pracovala v restauraci, kde jsem měla dost příležitosti, tyto lidičky poznat.

Nastoupila jsem do nového místa, kde jsem ještě neznala a nebyla, jak se říká v obraze, kdo je jak orientovaný, ono se to na první pohled, myslím u žen nepozná.

Moje kolegyně byly znalé situace a sem tam, při příchodu jedné kolegyně, neustále se smály a říkaly, ty jsi určitě její typ, určitě po Tobě vyjede. Na moji otázku, která ,odpovídaly se smíchem, jen počkej.

Nic se nestalo, až jednou, nesu velikou mísu bramborového salátu a dotyčná děva, podotýkám hezká, mě sáhla na prsa. Bohužel to dělat neměla, odložila jsem mísu a jednu jí, jak zde již bylo použito flákla. Omluvila se mi přede všemi a vysvětlila její vztah, který ke mně cítila. Ano, kdyby včas řekla, co ke mně cítí, kdy bych ji vyvedla z omylu, nemusela, a já též ne, zažít situaci, pro mne velice nečekanou a silně nepříjemnou.

Kolegyním jsem vynadala, že mi to měly říci a ne z toho mít srandu. Ovšem ani ony toto prý nečekaly, že by vyjela po mně tímto způsobem.

Od této doby jsme se bavily zcela v poklidu, ale já již byla neustále ve střehu, při každém setkání. Možná mě odsoudíte, ale jednala jsem spontánně a jednala bych stejně v případě, že by se takto zachoval chlap.

Zdraví Věrulinka


No já vás docela chápu, já bych si na prsa taky nenechal sahat, kdybych je měl.:) Ale jinak je chyba, že se situace vyhrotila tímto způsobem, dalo se to určitě vyřešit o dost jemněji. Co se stalo, stalo se. Příběh je to poučný.

Reklama