Rychlokurz pro skvělé prázdniny s mobilem 

V průběhu tohoto týdne najdete v rychlokurzu Vodafonu všechny důležité informace o mobilním telefonu a mobilních službách pro léto, dovolenou a cestování. 

OBSAH RYCHLOKURZU:
Najdete zde informace o tom:

12.6.2006 
co je nová služba Vodafone live!
13.6.2006
jak si s ní na cestách můžete ulehčit 
nebo užít život!,

14.6.2006
jak správně na roaming a
15.6.2006
jak pečovat o svého mobilního  
m
iláčka v létě.

SOUTĚŽ: Kromě toho můžete celý týden soutěžit v našem kvízu (klikněte) o dva véčkové Vodafone live! telefony Nokia 6101, prostřednictvím kterých můžete službu Vodafone live! velmi snadno využívat.

Lekce 1.

Co je vlastně ta Vodafone live! služba?
I vy jste se už někdy ptali, co je vlastně WAPový portál, jak jej nastavit, jak s ním pracovat, na co to využívat a kolik se za to vůbec platí...? Na všechny tyto otázky teď můžete zapomenout s novou ucelenou službou Vodafone live!.

Ta Vám nabídne opravdu pohodlnou a pro každého z vás dostupnou zkušenost ve využívání mobilního portálu – malého internetu v mobilním telefonu. Prostřednictvím přednastaveného Vodafone live! telefonu se (bez jakéhokoliv nastavování) pouze pomocí 1 kliknutí na Vodafone live! tlačítko rychle a snadno na portál dostanete.

Najdete na něm spoustu praktických informací pro každý den i volný čas: zprávy, jízdní řády, počasí, sport, kulturní tipy, ale též hry, obrázky, melodie atd.

Prohlížení menu a náhledy zpráv jsou zcela zdarma a před přečtením nebo stáhnutím konkrétního obsahu (zprávy, počasí, vyzváněcí tóny, atd.) vždy znáte jeho cenu předem. Takže vůbec nemusíte mít strach z překročení plánovaných výdajů.

K tomu si první měsíc můžete portál zkoušet v rozsahu nabídky „Vodafone live! promo“ zcela zdarma! Tak proč byste si to vlastně nevyzkoušely?

Zítra se dozvíte víc o tom, jaké konkrétní služby Vám u cestování pomůžou a kde je najdete. Vše, co vás o Vodafone live! zajímá, najdete na live.vodafone.cz.

Reklama