Velké hodinky jsou IN. Ženské zápěstí s nimi vypadá ještě štíhlejší a křehčí, a proto je nosí i modelky a slavné celebrity. Pojďte se podívat na nejnovější trendy hodinek, které se inspirují jak retrem, tak futurismem. Možná se do některých z nich zamilujete.

tv

1- Mezi horké letošní novinky patří unisexové hodinky, které svým designem osloví milovníky retra. Hodinky totiž imitují vzhled televizorů ze šedesátých let.

rider

2- Kreativitu, inovaci a dynamiku symbolizuje tento model, který v sobě spojuje sportovní styl a design. I když jsou to unisexové hodinky, budou se asi víc líbit mužům. Nebo ne?

barevné

3 - Zcela nevšední umělecký design pak mají tyto hodinky. Kompozice geometrických tvarů dodává všem dílům velmi osobní a unikátní charakter. Umělecký potisk se nachází i na koženém pásku.

dual

4 - K horkým novinkám z analogové řady patří i tyto hodinky. Jsou ozvláštněny duálním zobrazením času a moderním barevným zpracováním.

spinning

5 - Za povšimnutí stojí také tento unisexový model, specifický svým minimalistickým designem dokonale zachycujícím prvky šedesátých a sedmdesátých let.

Já bych si vybrala číslo čtyři, a vy?

Zdroj: hodinky.cz

Reklama