Krásný vzkaz vám, milé čtenářky a nám redakci poslala čtenářka s nickem Tina5. Je radost číst, že jsme pro někoho víc, než internetový magazím, že jsme se pro někoho staly kamrádkami. Tino5 děkujeme za krásné vyznání

Milá redakce, milé čtenářky, poslední dobou (několika let) mě ž-inka provází denně, našla jsem si tu opravdové přátelé, s některými jsem měla tu čest se setkat osobně, s některými zatím jen po drátech. Občas mám strach psát příspěvek, protože jsou dost osobní, tak jako když pročítám příspěvky dalších ž-inek, pomaličku po kouskách je poznávám a smekám přede všemi, čím vším si musely projít.

Život se s námi nemazlí. Říká se, že cizí neštěstí potěší. Mě opravdu netěší, ale když vidím, že se v tom nepotápím sama, najednou dostanu sílu zabrat, pohnout se z místa, udělat ten krok, kterého se tak bojím nebo jsem si myslela, že už na něj prostě nemám sílu.

Jako když marodím, ležím a už nemůžu, odpadnou i děti a nakonec manžel a já dostanu sílu vstát a fungovat, vařit, topit, dojet s dětmi k lékaři atd.. přitom ještě před chvilkou jsem ležela v posteli a pomalu si nebyla schopná podat ani čaj.

Píšu nyní sama za sebe. Pro redakci. Jste víc než jen nějaký internetový magazín. S vámi vstávám, s vámi chodím spát. Znám vás podle fotek, dva muže i podle hlasu a jste mi velmi blízcí. Akorát vy byste mě na ulici nepoznali, nevadí. Třeba někdy se s vámi budu moci pozdravit osobně a poděkovat vám osobně. Třeba.. Ale nevím, neslibuju. Loni jsem si před Vánocemi vymyslela, že každému z redakce upletu ponožky a rok je pryč a nějak nestíhám, tak se vám omlouvám, už neříkám třeba za rok, ono to bude třeba za dva nebo za pět, nevím. Ale radost vám snad někdy udělám, moc ráda bych. Tak jako přemýšlím, zda poslat krabici s cukrovím, ale spíš ji dovézt.. ale to je takové scifi..prostě bych vám někdy chtěla udělat radost jako děláte vy nám, čtenářkám.

Přeji všem Požehnané Vánoce a v úterý se těším napsanou.

Tina5

Milá Tino5, vaše slova se četla moc krásně. Jsme rádi, že děláme někomu radost i milou společnost. Přejeme vám také všechno nejlepší a doufám, že se tady po Novém roce zase všechny ve zdraví sejdeme

Reklama