Dcera čtenářky Datury v nemocnici uslyšela větu, která ji těžce ranila a dlouho jí trvalo, než se z toho vzpamatovala.  Děkuji Daturo za příspěvek. Máte krásnou vnučku!

Dobrý den,

sama jsem žádné zklamání v lásce nezažila, ale prošla si tím moje mladší dcera. Když ji bylo asi 17, zamilovala se do syna mého spolužáka. Moc nadšená jsem z toho nebyla, ale ona neviděla, neslyšela, zkrátka láska jako trám.

Chodili spolu asi dva roky, když začala mít zdravotní potíže. Je malířkou skla a olovo v barvách se ozvalo. Narychlo jsme ji v noci vezli do nemocnice, kde ji okamžitě operovali. Volali jsme to i jejímu příteli a on slíbil, že se za ní staví. Když jsme za ní přijeli my, byla celá uplakaná a chvíli trvalo, než jsme z ní vypáčili proč. Přítel, místo aby ji potěšil, tak ji oznámil, že se s ní rozchází, že nebude žít, a pozor, teď cituji, s chcípákem, který možná ani nebude moct mít děti.

Trvalo opravdu hodně dlouho, než se z toho dostala a úplně zanevřela na mladé kluky. A tak mi po letech připravila šok, když nám představila svého o 24 let staršího nastávajícího manžela. Jsou svoji už 8 let a mají nádhernou šestiletou holčičku.

datura.jpg

Myslím, že už si na svou první lásku ani nevzpomene.

Zdraví Datura
Text nebyl redakčně upraven


Jak se vypořádat se zklamanou láskou!

  • Kdy a kdo vás v lásce naposledy zklamal?
  • Jak jste se s tím vypořádala?
  • Co byste poradila ženám, které se trápí pro trapiče?
  • Jsou všichni chlapi stejní?
  • Existuje univerzální rada?
  • Jaké bylo vaše největší zklamání?
  • Máte okolo sebe někoho, kdo v tom právě lítá?

Nejen odpovědi na výše uvedené otázky, ale hlavně, příběhy, úvahy a rady posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která mi dnes pošle příspěvek k tématu, odměním krásnou květinou. Kdo to bude se dovíte v 16 hodin!

Reklama