Můj první vibrátor

Před čtyřmi lety jsem konečně sebrala odvahu a odhodila stud a pořídila si svůj první vibrátor. V katalogu QUELLE byl mezi zdravotními pomůckami skromně pojmenován jako masážní přístroj velmi přirozeného vzhledu.

Dodání na dobírku chvilku trvá, tak jsem ztratila přehled, kdy asi balíček přijde, ale hlavně jsem si neuvědomila, že by mohli balíček doručit i domů, vždycky jsem si totiž chodila vyzvedávat balíky na poštu po doručení oznámení. Co čert nechtěl, můj čtrnáctiletý syn byl zrovna doma na doléčení po nemoci, a protože měl ode mě nachystané peníze na zaplacení výletu, tak balíček převzal (tenkrát to ještě šlo i bez občanky). Zvědavost mu nedala a balíček rozbalil.

Když jsem přišla domů, hned mi padl zrak na krabičku s nápisem QUELLE a ztuhla jsem. Syn mě přivítal a naprosto bez rozpaků mi oznámil, že už ví, jak se to ovládá, použil baterky z nějakého autíčka a předvedl mi, jak se dávají do vibrátoru a jak se mění rychlosti. Bral to tak přirozeně jako nový domácí spotřebič, že jsem jen poděkovala za předvedení a uložila si ho do skříně.

Je fajn, že se dneska mládež bez problémů dostane ke spoustě informací a bere sex jako přirozenou součást života. Nemusím být nervózní, že jsem nechala vibrátor odložený na nočním stolku, a kondomy máme jako běžnou součást lékárničky.

A zásilkový obchod QUELLE můžu jen pochválit, jdou na to dobře. Nedávno jsem od nich dostala moc hezký katalog s erotickým zbožím...

Bonda


Milá Bondo, já mít tolik, kolik tenkrát váš syn, tak řeknu, že tohle dost hustý. Mně to zas až tak normální nepřijde, ale když to u vás funguje takhle v klidu, tak asi taky dobře. Ale já, kdyby mi tohle udělal můj syn (pravda, je mu o dost míň než čtrnáct), byl bych asi trochu nervózní. I když uvidím, jak to bude za pár let, rozhodně ho k prudérnosti nevychovávám.:-)

Co mi ještě napíšete na adresu redakce@zena-in.cz?:-)

Reklama