Možnost otestovat novou mast na citlivý zadeček dítěte jsem přivítala, protože přišla právě v období, kdy jsem měla pocit, že naše osvědčená značka už tak dobře nefunguje.

Nevím, jestli mají ostatní maminky podobnou zkušenost, ale když delší dobu používám nějaký krém nebo jiný kosmetický přípravek (a to jak dětský, tak určený pro dospělé), tak po čase jako by přestal mít ty „zázračné“ účinky jako na začátku. Je vám to také povědomé?

Propanthen 365

Zároveň ale dost nerada měním značky, na které jsem zvyklá, a které mají složení, jež synově citlivější pokožce vyhovuje. Naštěstí v případě Propanthenu jsem neměla obavy, protože obsahuje jak osvědčený panthenol, tak i oxid zinečnatý, které dobře působí na citlivou pokožku.
Mast používám už zhruba měsíc a kromě jejího složení velké pozitivum vidím v konzistenci, která je prostě „tak akorát“ - neteče, když tubu otevřu, je hustá, ale přesto se dobře roztírá a hlavně k pokožce krásně přilne. Vždy, když vidím, že synova pokožka pod plínkou má tendenci k začervenání, přidám trochu na vrstvě, což s Propanthenem není problém. :)

bepanthen

Líbí se mi také balení - mast není v plastové tubě a velký uzávěr se dá dobře zašroubovat, i když nemám suché ruce. Synovi je 13 měsíců a všechno, co vidí kolem sebe, si chce osahat... Propanthen mu klidně dám do ruky, protože vím, že se mu nepodaří ho hned otevřít a vytlačit do pusy. :) Aspoň zatím se mu to nedaří. :)

Propanthen 365 mohu doporučit, za celou dobu používání se opruzeniny neobjevily, jsem s ním spokojená já jako pečující máma, tak i syn, kterého netrápí žádné problémy s pokožkou.

Čtěte také:

Více najdete na www.omega-pharma.cz

Reklama