svěřuje se čtenářka s nickem Tina5. Na co ale nedá dopustit je jelení lůj. Jako většina dnešních čtenářek. Co myslíte, z čeho je vyrobená pomáda na rty pod názvem Jelení lůj? I na takovou otázku dojde v příspěvku od čtenářky Tiny5

Milá redakce, rty a jejich mazání.. Mám plné rty, řekla bych dost velké, takže jsem dřív sahala spíše k tmavším odstínům rtěnek, až jsem vypadala, že jsem právě domlsala tabulku čokolády. S přibývajícím věkem nějak rtěnku neřeším, zrovna včera jsem manželovi říkala, že teď žádnou nemám, tu poslední jsem vyhodila, protože už byla prošlá, stejně jsem ji nepoužívala.

Takže plánuju se někde ve městě podívat a dopřát si radost. Ale jelení lůj nebo pomáda, to je úplně jiná kapitola. Bez ní ani ránu. V zimě si musím rty natírat několikrát denně, ani v lét to není o moc lepší. Dříve jsem používala jelení lůj s placentou nebo samotnou placentu, ale po té, co jsem se dozvěděla, že do toho výrobce nepoužívá pouze placentu, přestala jsem ji kupovat a používám obyčejný jelení lůj.

A nosím ho v kabelce neustále. Žádnou kůru na rty jsem si nikdy nedělala. Malá perlička na závěr, jak to u nás chodí: Jednou se probudila sestřenice s oteklými rty a brečela, že takhle do školy tedy nejde, že vypadá hrozně. Strejda ji utešoval, ať si z toho nic nedělá, že Bohunka(já) tak chodí celý život. A utíkám zpět k troubě, ať nespálím cukroví.

Krásný zimní den všem Tina5

Milá Tino5, tak ať se vám cukroví vydaří a děkuji, že jste si udělala na nás i v tom předvánočním fofru čas.Ale stejně by mě stejně( jako vás) zajímalo, z čeho se opravdu vyrábí jelení lůj s placentou i bez.

Víte to, milé ženy-in? Zajímáte se o složení svých kosmetických výrobků? Co používáte teď v zimě na rty? Chráníte si je rtěnkou, nebo jen pomádou? Nosíte ji také stále u sebe, nebo se bez ní klidně obejdete? Vadí vám „lepivé“ rty?

Napište nám také na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

Reklama