.

S portálem MojeVyhody.cz můžete na nákupech ušetřit až 30 procent

Dárky

S portálem MojeVyhody.cz můžete na nákupech ušetřit až 30 procent

Nákupní shon je v plném proudu a honbu za vánočními dárky plynule vystřídá lov povánočních slev. Stále populárnější místo nákupů je internet, kde se dá dnes pořídit již naprosto vše a to v pohodlí a teple domova. Bez stresů, front, pobíhání po obchodech a často ještě za výhodnější ceny než v kamenných obchodech. Pokud chcete ušetřit ještě více, zkuste využít služeb takzvaného „cashback portálu“, který vám dokáže nemalou část utracených peněz vrátit zpět. Navrácení části za nákupy utracených peněz nabízí také portál MojeVýhody.cz, který umí zaregistrovaným uživatelům ušetřit až 30 %! Tak proč nenakupovat ještě výhodněji.

mv

„Cashback“ je v překladu doslova „hotovost zpět“. A přesně takhle jednoduše portál MojeVýhody.cz funguje. Stačí, když se zaregistrujete a následně nakoupíte ve vybraných e-shopech. Každým dalším nákupem se peníze samy střádají na vašem uživatelském profilu a následně si jediným kliknutím zajistíte jejich připsání na váš bankovní účet. Jednoduché, že? Tak proč nevyužít možnosti ještě výhodnějších nákupů!

Nabídka e-shopů na kterých jde přes portál MojeVýhody.cz nakupovat je skutečně pestrá – od oblečení, obuvi, doplňků, krmiva a potřeb pro domácí mazlíčky, přes kosmetiku, parfémy, potraviny, až po tolik oblíbené slevové portály. Na své si přijdou i pánové – v sortimentu nechybí e-shopy nabízející nářadí, elektroniku, mobilní telefony či sportovní potřeby nebo dokonce levné letenky. Vybere si zkrátka skutečně každý.

S portálem MojeVýhody.cz je tak možné ušetřit a získat zpět až 8 % z nákupu v největších internetových nákupních galeriích, až 22 % z ceny nákupu outdoorového oblečení, až 15 % zpět za nákupy šperků, kosmetiky, módy nebo potravinových doplňků. Na slevových portálech pak díky MojeVýhody.cz nakoupíte navíc až o 10 % levněji. Existují však i výraznější úspory – například cestovní pojištění lze díky portálu MojeVýhody.cz sjednat se slevou dokonce 50 %!

Nabídku e-shopů, kde můžete nakupovat najdete na  www.mojevyhody.cz.

   
09.12.2013 - Dárky - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme