píše naše čtenářka s nickem kobližka, takže ji nemůže rozházet ani pošmourné počasí. N apodzim a v zimě dává přednost spíš praktickým barvám. Proč se ale snaží vyhýbat černé, se dozvíte v jejím příspěvku

Špatnou náladu někdy  mívám, samozřejmě, jako každý. Ale že bych zrovna měla splín z podzimu? O mně je známo, že se s podzimem docela kamarádím, mám ho ráda.

Zrovna včera jsem si vyšla ve fleecové bundičce v barvě tmavě zelené kombinované s oranžovou Krásně hřála a k tomu navíc i vědomí, že mi docela slušela.

Tak ne že bych se striktně držela nějakých zásad, ale většinou bílé a hodně světlé nenosím v zimě, přijde mi to nepatřičné a v létě se snažím nenosit příliš černou.

Mám jeden oblíbený kabát, hnědošedý s fialovou podšívkou, stejně barevným límcem a manžetami a je to můj favorit mezi kabáty. Černých věcí se už dva roky snažím vyvarovat. Mám doma sibiřského kocoura, takže jistě chápete :-)

Ať už máte na sobě tmavou, nebo světlou, rozhodně vykročte s úsměvem.

Pěkný den přeje kobližka.

Budemem se snažit, díky. Ten sibiřský kocour mě zaujal. Jakou má barvu? Já myslela, že jsou jenom černí, jako v té pohádce o Mrazíkovi

  • Napíšete nám také něco o svém podzimním šatníku a oblíbených barvách, milé ženy-in?
  • Máte ráda výrazné barvy, nebo se držíte spíš těch praktických?
  • Raději splýváte s davem a nebo „trčíte“?
  • Líbí se vám současná podzimní móda?
  • Už jste si něco nového koupila? Jakou to má barvu?

Pochlubte se a napište nám na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama