Domácnost

S pevnou linkou můžete volat zdarma

Sen všech majitelek klasické telefonní linky se splnil – mohou volat zdarma. Český Telecom totiž nabízí dva cenové programy, se kterými se za hovory o víkendech a v období mimo špičku neplatí. Při volání svým známým či příbuzným se tak opravdu nemusíte nijak omezovat.

 

Objednat si cenové programy Telefon Volno a Telefon Volno Plus  může každý, kdo má telefonní linku. Tu si lze navíc v současnosti výhodně pořídit. Až do konce školního roku, tedy do 30. června, stojí zřízení pouhých 99 korun. Ke každé nové telefonní lince navíc Český Telecom přidává 180 bezplatných minut, využitelných pro volání v pevné síti (po dobu tří měsíců vždy 60 minut měsíčně). Do konce května souběžně běží akce na zřízení digitální linky za 99 Kč.

 

Cenový program Telefon Volno je určený všem domácnostem, kde používají pevnou linku především o víkendech a večer.

 • Měsíční paušál stojí 429 Kč
 • Bezplatně je možné volat ve všední dny od 19 do 7 hodin a o víkendech po celý den
 • Výhodné jsou i další minutové ceny, za volání do mobilních sítí, na pevné linky ve špičce nebo připojení k internetu

 

Cenový program Telefon Volno Plus přináší navíc hodinu bezplatného volání ve špičce.

 • Měsíční paušál stojí 499 Kč
 • Bezplatně je možné volat ve všední dny od 19 do 7 hodin a o víkendech po celý den
 • Zákazníci mají k dispozici dalších 60 volných minut pro volání ve špičce, využitelných pro volání na pevné linky
 • Ještě výhodnější minutové ceny, za volání do mobilních sítí, na pevné linky ve špičce nebo připojení k internetu

 

Nové cenové programy jsou pro zákazníky výhodné i tím, že zohledňují  dobu, kdy svoje pevné linky využívají nejčastěji.  Nejvíce času tráví lidé  doma večer a o víkendech. Přes den jsou většinou v práci nebo ve škole. A právě v době, kdy jsou zákazníci doma, mohou zdarma volat po celé České republice.

 

Bezplatné hovory se vztahují na místní i dálkové hovory v pevné síti. Hovory jsou zcela zdarma při hovoru do délky 30 minut. Každá další minuta už je účtována podle minutových sazeb. Počet po sobě jdoucích hovorů ale není omezený, takže stačí jen zavěsit a volat znovu.

 

Objednat si nové cenové programy Telefon Volno a Volno Plus je velmi jednoduché. Stačí zavolat na zelenou linku Českého Telecomu  800 12 34 56.  S výběrem rádi pomohou operátoři. Objednávku lze  prakticky kdykoliv (24 hodin denně, 7 dnů v týdnu) uskutečnit také přes internet, na stránkách www.telecom.cz. Je možné navštívit také značkové prodejny TELEPOINT nebo TELEPOINT PARTNER.

 

Více informací o cenových programech Telefon Volno a Volno Plus získáte na stránkách Českého Telecomu

   
19.04.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [24] karolina78 [*]

  Já raději volám s mobilem, mám nastavený nový tarif telestica. Hovory i sms jsou o poznání levnější, dají se nastavit i minuty zdarma, neváhejte.

  superkarma: 0 24.06.2014, 12:57:06
 2. [19] Rikina [*]

  Pevnou linku sice mám, ale tarif měnit nehodlám, anžto o víkendu bývám zpravidla někde pryč, a vůbec telefonuju málo. Zejména večery a víkendy si nebudu přece kazit telefonováním po celé České republice

  superkarma: 0 19.04.2005, 13:05:40
 3. avatar
  [16] Vivian [*]

  URČITĚ si nechám zavíst pevnou linku a budu volat zdarma za pět set měsíčně Celá žhavá, když normálně provolám asi stovku

  superkarma: 0 19.04.2005, 11:00:23
 4. [14] parašutysta [*]

  U nás to není jen máma, ale taky já a ségra. Nedávno byla doma hádka kvůli telefonování, otec to ségře stopnul a kecala dvě hodiny s kamarádkou. Matka ale furt hledá tyhle služby Telecomu, aby to bylo co nejlevnější

  superkarma: 0 19.04.2005, 08:41:56
 5. avatar
  [5] sara.l [*]

  volání zdarma...nikdy není zadarmo...vždycky je tam nějaké ale....Telecomu moc nevěřím....i když sama využívám jejich služeb...ale musím říct,že dost nerada...pokud by se našel jiný...levnější operátor...věřím,že by spousta lidiček přešla jinam......

  superkarma: 0 19.04.2005, 08:06:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme