Novinky

S pánem tvorstva není problém nabrat 3 hodiny zpoždění

Příspěvek čtenářky Tany M. vzpomíná na doby minulé. Dnes mají navigaci a není problém, ale když ještě navigovala ona nabo manžel, bylo to vždycky dobrodružství...

S navigací GPS si člověk vůbec nic neužije. Kde jen jsou ty věčné hádky?


Dobrý den  milé  ženy in. cz

Svůj krátký příspěvek  začnu   větou: Čas oponou trnul.

A je to  přesně  tak. S vláhou v oku vzpomínám , na to jak jsem  byla  hlavním  rodinným  navigátorem  na   cestách   za poznáním.

Staré mapy   a mapky byly  naskládané v bočním regálu   škodovky.   Za    hledání ve strých  mapách jsem byla  zodpovědná já.  

Když jsem   zabloudili, manžel  se  začal se mnou hádat, začal  křičet ,  že  neumím    hledat  cestu, že jsem neschopná a pod. Pak   převzal  roli navigátora on.... pán tvorstva. Pak  se stala  naše společná  cesta  autem  utrpením. Manžel   zastavoval  u každého patníku,  lidí  u silnice se  ptal  na cestu.  Do  cíle  s   manželovou navigací dorazila  naše  rodinka s tří hodinovým zpožděním.

Dnes je vše v pohodě . Do aktuální  české navigace si dáte trasu kam se  chcete dostat , nikde  nebloudíte, nikoho se    neptáte na  cestu a ani na  místo. Ale   pokud  není  navigace aktuální ,  to  pak vidíte, jak se  otáčejí kamiony   v jednosměrné ulici, couvají do křižovatky, otáčejí se   na polních cestách a pod.

Závěr.   Příhod  z cestování mám hodně. Cestování po zemích Evropy , Asie obohatilo   můj  celý život. Ale  .. byla jiná doba.

Hezký  den  Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2013: Jak plánujete trasu?

K tomuto tématu již příspěvky neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, kterou přispěvatelku jsem se rozhodl odměnit zdobičkou Tescoma Delícia v hnědém provedení a které dvě další obdrží 2.000 extra bodů do Aprílové soutěže o krásný kávovar.

tesoma

   
04.04.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] terezalah [*]

  :D ano muži,muži a zase muži ...

  superkarma: 0 31.05.2013, 09:13:31
 2. [2] holčice [*]

  To jsou typický chlapySml16

  superkarma: 0 04.04.2013, 17:41:58
 3. [1] Rikina [*]

  ... některým příspěvkům by prospělo, kdyby je někdo přeložil. Do češtiny. Sml80 Aby se poznalo, o čem to autor/ka píše...

  superkarma: 1 04.04.2013, 17:14:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme