Domácnost

S ohněm až pod polínka

Pokud si chceme rozdělávání ohně v krbu či kamnech usnadnit, můžeme sáhnout po krbových zápalkách tradiční české značky SOLO. Díky prodloužené délce dřívka snadno dosáhneme s ohněm až pod polínka, aniž bychom se museli o dřevo špinit, či si popálit prsty. Novinkou v kategorii zápalek jsou domácnostní zápalky, které jsou delší než klasické sirky a hodí se báječně například k zapalování svíček, plynových sporáků, či grilů.

Klasické krátké domácnostní zápalky (cca 4 cm) asi netřeba představovat. Vedle nich nabízí tradiční značka SOLO také další druhy prodloužených zápalek, které se hodí k zapálení ohně v hůře dostupných místech. Stejně jako všechny zápalky značky SOLO i tyto patří do kategorie bezpečnostních zápalek, což znamená, že hlavičku lze zapálit pouze škrtnutím o škrtátko.

Sirky

Na výběr jsou například tyto druhy dlouhých zápalek:

 • SOLO ZÁPALKY DO KAPSY NOVINKA! – tyto kapesní zápalky se oproti klasickým liší nejen prodlouženou délkou bezmála šest centimetrů, ale také silnějším dřívkem, díky kterému se se zápalkami lépe manipuluje a déle hoří. Užijeme je jak v domácnosti (k zapalování svíček, plynových sporáků, atd.), tak také v přírodě. Díky kapesní velikosti se nám vejdou do každého batůžku a můžeme je vzít kamkoliv s sebou. Prodávají se v balení po 100 ks za cenu 10 – 15 Kč, například v prodejní síti Hornbach, Tesco či UNI hobby.  Více na www.solo.cz.
 • SOLO ZÁPALKY KRBOVÉ  - impregnované krbové zápalky jsou vhodné pro kamna, krby, grily, ocení je i táborníci při rozdělávání ohně v přírodě. Tato zápalka je dlouhá 18 cm a skvěle se hodí k zakládání ohně s  ekologickými podpalovači SOLO. Díky své délce bezpečně oheň dosáhne až k připraveným polínkům, aniž by nás ohrozil. Zápalka dokáže hořet déle než dvě minuty. Prodávají se v balení po 100 a 40 zápalkách za cenu 40 ks – 69 Kč, 100 ks – 99 Kč, například v prodejní síti Albert, Globus, Hornbach, Kaufland, Tesco, UNI hobby. Více na www.solo.cz. 
   
16.02.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] helmar [*]

  Dlouhé krbové zápalky jsou super. Vytápíme krbovými kamny a tak si nepálím prsty. Super SOLO SUŠICESml67Sml59

  superkarma: 0 16.02.2015, 20:13:11
 2. [1] Lebur [*]

  Solo - Sušice ještě existuje ? To mne těší.

  Jezdilo se tam na exkurze.

  superkarma: 1 16.02.2015, 19:58:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme