„La vie est belle“ - to je nový, dlouho očekávaný parfém od Lancome. Jak jsem se dočetla, k jeho vývoji bylo zapotřebí 5521 verzí a celkem tři roky práce, než vznikla jeho konečná podoba. Kdo by nebyl zvědavý na to, jak bude vonět? Já tedy rozhodně ano!

Lacome

První zážitek přichází už při setkání s flakonem. Je průzračný, skleněný, těžký, budí dojem uměleckého díla, protože jeho křivky jsou krásně vyvážené... vypadá jako ušlechtilá váza na květinu - jenže místo květu uchovává sladké růžové tajemství.

Toužíte po tom si přivonět, protože právem očekáváte, že v tak výjimečném flakonu se bude ukrývat i výjimečná vůně. Myslím, že na první přivonění mohou být jenom dvě reakce. Aspoň tak jsem to zažila u svého okolí. Kamarádky, které preferují kořeněné, pánské vůně, nebo naopak svěžejší, citrusové vůně, řeknou: „Na mě je příliš sladký!“ Ale potom si chtějí přivonět ještě jednou a říkají: „Počkej, ta vůně je ale přesto krásná!“

Těm z vás, které sladké vůně rády nemáte, bych ale ráda vzkázala - zkuste to s La vie est belle. Protože ta vůně má mnoho tváří a hloubku, která vás určitě překvapí. A možná v ní najdete něco, co jste dosud v žádné vůni neobjevily.

Lacome

A konečně pro milovnice sladších nebo těžších vůní, jako jsem já, mám jednoznačný vzkaz: Tuto vůni vřele doporučuji! Je opravdu nádherná... když se jí navoním, mám pocit, že jsem na sebe oblékla luxusní, hřejivý kabátek, který mě zahalí a skrz který vnímám všechno kolem sebe najednou nějak jinak, lépe, radostněji a pozitivněji.

Ty z vás, které zajímá, jak dlouho vůně vydrží, můžu obzvlášť potěšit - vůně má opravdu výdrž, často se mi s jinými parfémy stává, že po chvíli vůbec necítím, že jsem se navoněla... tak nějak se mnou splynou. Vůně La vie est belle je ale se mnou po celý den, aby mi stále připomínala, že život je opravdu krásný. :)

O vůni La vie est belle jste si mohli u nás přečíst zde:

Reklama