Domácnost

S novým LED pouzdrem váš GALAXY Note 4 doslova zazáří

Prostřednictvím LED diod zabudovaných přímo ve flipovém pouzdru značky Samsung pro GALAXY Note 4 okamžitě uvidíte důležité notifikace i aktuální čas. Tato technologická novinka je k dostání v černém, zlatém a vínovém provedení.

LED flipové pouzdro

K ochranné a estetické funkci svých flipových pouzder přidává Samsung zcela novou, informativní vlastnost. Nejnovější LED flipové pouzdro s kapsou určené pro Samsung GALAXY Note 4 je totiž opatřeno celkem 119 LED diodami rozmístěnými do 7 řádků. Prostřednictvím důmyslných světelných obrazců je tak jeho majitel okamžitě a zároveň diskrétně informován například o příchozím hovoru či zprávě, aniž by musel kontrolovat displej telefonu. Diody zobrazují také aktuální čas, stav baterie, hlasitost, budík, hudební přehrávač a upozornění na zmeškaný hovor.

LED flipové pouzdro

LED flipové pouzdro s kapsou společnosti Samsung se nasazuje namísto zadního krytu GALAXY Note 4, čímž dochází k propojení s telefonem. Displej smartphonu tak může zůstat vypnutý a uživatel bude přesto stále v kontaktu se svým okolím. Při otevření pouzdra se displej telefonu automaticky zapne a naopak vypne po jeho zavření. K dalším velmi praktickým vlastnostem LED flipového pouzdra patří vnitřní kapsa pro uložení například vizitky či platební karty.

Převratnou technologii LED flipového pouzdra s kapsou z dílny společnosti Samsung podtrhuje luxusní zpracování. Povrch z materiálu připomínajícího kůži je odolný a příjemný na dotek. Design dotažený do nejmenšího detailu se vyznačuje precizně zarovnanými hranami a elegantním prošíváním po okrajích.

Originální LED flipové pouzdro s kapsou pro Samsung GALAXY Note 4 bude na českém trhu k dostání v černém, zlatém a vínovém provedení za 1 599 Kč s DPH.

LED flipové pouzdro

Více najdete na webových stránkách: www.samsung.com.

 

   
19.01.2015 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Allma [*]

  Něco podobného jsem držela v ruce. Zadní strana v kůži, na přední straně okýnko, kde se dala jakákoli tapeta, jiná než na displeji a hovory se můžou přijímat přes nějSml67

  superkarma: 0 19.01.2015, 13:00:52
 2. avatar
  [2] Jitullinka [*]

  no nekupto, skoro zadarmo!

  superkarma: 0 19.01.2015, 10:49:58
 3. avatar
  [1] Mickey Mouse [*]

  Podporuje toto pouzdro také bezdrátové nabíjení? Sml80

  superkarma: 0 19.01.2015, 09:37:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme