Shodnete se s manželem nebo partnerem ve filmovém vkusu? Jak to vidí čtenářka s nickem ToraToraTora v příspěvku, za který děkujeme.

Co se filmů týče, jsme s manželem dvě naprosto rozdílné nátury. Není se co divit. Já můžu hodiny sledovat cokoliv, v čem se vyskytuje Jeremy Irons a bezuzdně s pokleslou sanicí slintat, jak třináctiletá puberťačka na koncertu Boyzone.

Což je silně manželovi proti srsti, protože jako každý správný ješitný chlap nemá rád pocit ohrožení. Na druhou stranu, kdyby mou vášeň sdílel se mnou, byl by trochu podezřelý.

Takhle si libuje v komediích všeho druhu. Tvrdí že, po práci  a starostech nemá náladu na cokoliv složitého. Takže kdykoliv máme chuť koukat na film, hodinu se dohadujeme.

Potom on začne špičkovat na Ironse. Já zatím nahlas přemýšlím, jak jsem mohla splodit tři děti s někým, kdo za příliš složité považuje i Fantoma opery :-)

A skončí to vždycky stejně. "Drž hubu." Je jedno, kdo to prohlásí, to zabere vždycky. A kdo má na mysli vulgarismy, tak na to klidně zapomeňte. To je naprosto dokonalá komedie s Jeanem Reno a Gerardem Depardie. Řveme u toho smíchy vždycky....a že jsme to už viděli asi dvacetkrát.

My se na ničem jiném prostě nedohodneme:)

Krásný den.

ToraToraTora

Pozn. red: Text nebyl redakčně upraven.

Alespoň na něčem. :-) Jste na tom podobně, milé ženy-in? Jak to děláte, když se neshodnete? Kdo nakonec ustoupí?

 

 

Reklama