To se to krásně čte, že? A to před pár lety řešila depresi z nadcházejících 40 tých narozenin a rezignovala na módu, jak píše ve svém příspěvku naše čtenářka s nicem Janaa1.

Hezký den všem ženám in. Podzimní nákupy - krásné téma. Já mám ráda jaro a léto jako roční období, podzim jsem dřív moc nemusela. Jak ale začínám stárnout, začínám si víc než sychravého počasí všímat všech těch úžasných barev kolem sebe. Jako pan Hrušínský ve vesničce střediskové i já se začínám kochat a rozhlížet kolem sebe.

A s tím pomalu a jistě přichází i touha obohatit svůj šatník barvami. Když jsem před pár lety řešila depresi z nadcházejících 40 tých narozenin, nějak jsem rezignovala na módu - připadala jsem si stará, tlustá, neforemná, prostě k ničemu, jako kulatá šedá myš...V mém šatníku se objevovaly věci univerzální - černé, šedé a béžové převládaly, většina oblečení nebyla moderní, spíš jsem se zoufale snažila skrýt nedostatky postavy , které s přibývajícím věkem byly nějak víc vidět .Alespoň já jsem to tak cítila.. Teď je mi o pár let více a já jsem se navzdory věku zamilovala.

A s láskou jsem nějak omládla a začala víc řešit, co mám na sobě. Chtěla bych se prostě líbit. A tak do zadních polic ve skříni strkám mdlé kousky oděvů a začínám se inspirovat barvami podzimu. Jsem ráda za slevy a výprodeje, už se těším na nakupování a budu veselá, spokojená a barevná.

Stejně jako zjišťuji, že i podzim je krásný, chci být krásná i já. A tak nakukuji do katalogů, nechávám se inspirovat výlohami v obchodech a těším se z každého nového kousku oblečení. Už nechci být jen šedá myš, ať žije podzim i s jeho barvami. Janaa1

Milá Janaa1, moc blahopřeji nejen k lásce, ale i k pocitu, že svět je krásný a vy se máta ráda.

Text nebyl redakčně upraven  

Reklama