KPZDeset let fungování, téměř 650 tisíc členů, desítky bonusů a slev – to je Klub pevného zdraví VZP ČR. „Díky členství v klubu mohou naši klienti čerpat nejen finanční příspěvky na očkování, sportovní aktivity, masáže, cvičení pro těhotné, přítomnost otce u porodu či plavání miminek, ale také slevy na cestovní pojištění a další aktivity týkající se zdraví a zdravého životního stylu celé rodiny,“ říká vedoucí marketingového oddělení VZP Aneta Majerníčková.

Klub pevného zdraví má stovky smluvních partnerů, kteří nabízejí své produkty a služby. „Věřím, že si každý náš klient vybere. Ať už z nabídky slev u cestovních kanceláří, obchodů se sportovním zbožím, fitness klubů nebo z nabídky potravinových doplňků a dalších služeb souvisejících se zdravím a prevencí,“ dodává Majerníčková.

VZP

Pro jednodušší orientaci jsou bonusy klubu rozděleny do dvou částí. První je čerpání finančních příspěvků z fondu prevence VZP (skupiny Děti, Dospělí, Maminka, Dárci krve) a druhá slevy u smluvních partnerů.

Podmínky členství v Klubu pevného zdraví, výhody pro členy, seznam regionálních i celoplošných partnerů a přehled příspěvků najdete na webu www.klubpevnehozdravi.cz, kde je i on-line přihláška do klubu. Zaregistrovat se můžete také na jakékoliv pobočce VZP. Klub má i svůj facebookový profil www.facebook.com/klubpevnehozdravi, na kterém najdete nejen aktuality, ale můžete také každý týden soutěžit o praktické ceny.

„V listopadu už většina z nás nakupuje pro své blízké vánoční dárky. Troufnu si říci, že díky naší nabídce mohou členové klubu nakoupit velmi kvalitní dárky pod stromeček a zároveň zásadním způsobem ušetřit rodinný rozpočet. Snažíme se tak poděkovat našim klientům za to, že jsou u VZP. Moc si toho vážíme,“ říká na závěr Aneta Majerníčková.

VZP

 

Reklama