Novinky

S kadeřnicí si mám celou dobu o čem povídat

Dobrý den čtenářko s nickem Reniček. Není nad to si s kadeřnicí během procedury hezky popovídat a podrbat:) Děkujeme za příspěvek, krásný den!


 

Pro mě je návštěva kadeřnictví báječnou, jedinečnou relaxací. Kadeřnice je milá, sympatická a přátelská paní v mém věku, se společnými zájmy, se společnými známými, takže je celou dobu o čem povídat. V kadeřnictví má maličký oddělený koutek, kde je kávovar a každá zákaznice dostane šálek zdarma, aby čekání lépe utíkalo.

Je tam teplo, vlídná atmosféra, voní káva a na stolečku hromada čerstvých novin a časopisů… prostě přesně pro mě. Navíc mám ráda, když se mi někdo probírá vlasy, takže já chodím ke kadeřnici vyloženě ráda. Pokaždé, když odcházím, si rovnou nechávám zapsat nový další termín návštěvy. Asi tak jednou za šest týdnů.

Mám polodlouhé, přírodně vlnité vlasy, takže nosím přírodní, nenáročný účes, který vyžaduje jen občasnou úpravu a poslední dobou barvu k odrostlým kořínkům. Nikdy se mi nestalo, že bych odcházela od kadeřnice vyloženě nespokojená. Pár jsem jich v životě zkusila, ale mám takové ty poddajné, celkem dobré vlasy, co se s nimi dobře pracuje, které dobře drží, takže mě moje kadeřnice také ráda vidí. Už jsem k ní doporučila některé své známé a kamarádky a také jsou spokojené. Přátelská a uvolněná atmosféra a příjemní lidé… to je skvělý bonus k upravenému účesu. Už se těším na další návštěvu.

Renicek

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

 • Jak často chodíte ke kadeřnici?
 • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
 • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
 • Jak výsledek dopadl?
 • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
 • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
 • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
 • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Milé čtenářky, prosím, další příspěvky už neposílejte. Sešlo se jich dnes opravdu mnoho a už bychom je nestihly bohužel všechny vydat. Děkuji za pochopení!

   
26.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. [2] sittm [*]

  Moje kadeřnice je o rok starší, než jsem já a její syn o 6 měsíců mladší, než ten můj, takže vesměs celou dobu mluvíme....ale někdy zavřu oči a relaxuji.

  superkarma: 0 18.04.2014, 13:40:23
 2. avatar
  [1] Pentlička [*]

  S kadeřnicí si nepovídám. Jsem ráda, že si tam můžu psychicky odpočinout a nehodlám si to kazit hloupým tlacháním o ničem. Maximálně se zeptám na něco ohledně vlasů nebo účesu.

  superkarma: 0 26.03.2014, 16:40:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme