Děkujeme za další příspěvek na sdnešní téma. Je trochu paradoxně od čtenářky, která kabelky moc v lásce nemá, ale na jednu si přece jenom vzpomněla.

Kabelka je něco, co zrovna v lásce nemám. Nejraději nosím baťůžek a sportovní oblečení, ke kterému zrovna kabelka moc nejde. Ovšem jednu kabelku jsem měla, je to sice už víc než 20 let, ale byla malá, hnědá a po odepnutí zipů se změnila na docela slušnou nákupní tašku. Tuto kabelku jsem mívala pro její všestranné využití velice ráda, ale zub času se na  ní podepsal a kabelka putovala do popelnice. Jinou nebo aspoň podobnou jsem už nesehnala.

Obdivuju ženy, které mají kabelku jako doplněk, jsou elegantní a hlavně umí nosit kabelku při každé příležitosti. Já osobně si s kabelkou připadám jako slon v porcelánu.

mechanik

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Ne každá žena musí mít ráda kabelky. A možná většina z nás si prošla obdobím, kdy dávala přednost batohům, nebo dokonce ledvinkám

Co vy, milé ženy-in? Jste spíš na kabelky, nebo dáváte přednost sportovnějším batůžkům? Měly jste někdy nějakou hodně oblíbenou tašku, kabelku nebo „ruksáček“? Máte nějaký příběh, nebo vzpomínku, která se k nim váže? Máte dokonce fotografii?

Své příspěvky na dnešní téma posíjete na redakce@zena-in.cz

lupa

Reklama