Bulvár

S jehlicemi si připadám jako mimozemšťan

Pletením pro dobrou věc, tak by se také dala nazvat tento příspěvek, který nám poslala čtenářka Liba a za který moc děkujeme.

Milá redakce, pletu snad od narození, pletla mamka i babička a tak jsem pomaloučku vyrůstala mezi jehlicemi a klubíčky a nepřišlo mi nijak zvláštní se to také naučit. Pravda, začátky byly všelijaké. Zvlášť, když jsem se, snažíce se dohonit zběhlé očko, ptala mámy, co na tom pletení tak vidí. Odpověděla, že jí to uklidňuje, vztekle jsem máchala jehlicemi a hulákala : "jak tě tohle může uklidňivat, fakt nechápu!".

Pochopila jsem o nějakých patnáct let později. I já se pravidelně uklidňuji pletením. Bohužel, v dnešní uspěchané době je i na tenhle relax velmi málo času. A tak , když jdu se synem na nějaký kružek nebo k lékaři apod. beru pletení s sebou. Ten děs a údiv okolí bych vám přála zažít.

Díky pletení a Ženě-in jsem se  seznámila se spoustou báječných holek, ze kterých se za ta léta, co se tady potkáváme, staly moje kamarádky.  Pořádáme spousty pletacích akcí, jako třeba setkání "u koně" ke Světovému dni pletení na veřejnosti nebo dýchánky v "Ráji " , spřáteleném obchodě s klubíčky či setkání se stejně potrefenými v Prostějově.

A ještě za jedno bych chtěla pleťulkám z ženy-in poděkovat, že společně už více jak rok podporujeme pěstounskou rodinu. A díky některým z nich, vznikl na fleru i obchůdek, jehož výtěžek jde právě na pomoc "naší" pěstounské rodince.

Liba

http://zena-in.cz/clanek/pleteme-pro-domov-u-vlastovicek/kategorie/diskuze-diskuse-o-vsem-moznem#com

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá čtenářko Libo, teď jste potěšila nejen mě, ale určitě i mnoho vašich spřízněných duší na Ženě-in

   
12.01.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] misa.35 [*]

  Líbo a Rae super a jedem dál.. Penízky jsou stále potřeba :-)))

  superkarma: 0 12.01.2010, 13:42:13
 2. [3] dadma [*]

  Ani se ti nedivím dneska už lidi nemají v ruce ani noviny nebo časopisy ,natož pletení.Každý drží mobil a nebo má strčený špunty v uších.

  Podpora pěstounské rodiny dobrý nápad,vidíte penízky kam jdou.Já mám  s více ženami adoptované africké děti,ale tam není takový přehled jestli všechny penízky doputují kam mají.Jednička za pletení i za pomoc ostatním.

  superkarma: 0 12.01.2010, 12:58:00
 3. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Sml67 samý šikulky, krásný výrobky máte Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 12.01.2010, 12:52:48
 4. avatar
  [1] enka1 [*]

  To je nápadSml67.

  superkarma: 0 12.01.2010, 12:50:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme