Zdraví

S jarní únavou je třeba bojovat

V mladším a středním věku může být hlavní příčinou únavy stres a fyzické vyčerpání, ve vyšším věku může jít o projev stárnutí a vliv chorob. Tělo nás projevy únavy žádá o řešení akutního stavu, které bychom mu měli poskytnout. Předčasně nastupující a přetrvávající únava může být i příznakem  samostatného onemocnění, v poslední době se hodně hovoří právě o únavovém syndromu.

 

DEJTE PŘEDNOST KVALITĚ

V lékárnách je řada zdánlivě obdobných přípravků, je ale třeba vybírat s rozvahou. Měli bychom se zajímat o to, zda kupujeme lék¨, či doplněk stravy, a takový, jehož účinnost byla prokázána v klinických studiích u lidí. Doplněk stravy je určen pro zdravého jedince na podporu zdraví, zatímco lék je určen k léčbě. Aby mohl přípravek získat status léku, musí být řadou přísných klinických studií jednoznačně prokázána nejen nezávadnost, ale také účinnost. Naopak výrobce doplňku stravy nemusí účinnost prokazovat a způsob výroby nemusí splňovat přísné požadavky, které naše právní předpisy kladou na léky.

 

VŠE V JEDNÉ TOBOLCE

Udržet organismus v optimální formě nevyžaduje jen příjem vitaminů a minerálů, ale všech životadárných látek ve správném poměru. Přípravky Pharmaton obsahují vyváženou kombinaci nejen vitaminů, minerálů a stopových prvků, ale na rozdíl od jiných přípravků také unikátní ženšenový výtažek G115 a další látky.

 

ŽENŠENOVÝ VÝTAŽEK G115

Ženšenový výtažek G115® je připravován stejným technologickým postupem, který se užívá při výrobě léků, zvláště v oblasti kontroly jakosti, účinnosti a snášenlivosti. Výtažek G115® umocňuje vzájemné působení a účinek vitaminů, minerálů a stopových prvků a doplňuje ho svými specifickými vlastnostmi. Je účinný proti únavě, neboť šetří glykogen (formu glukózy ukládanou v jaterních a svalových buňkách) podporou využití mastných kyselin jako energetického zdroje. Ovlivňuje příznivě činnost srdečně-cévní a nervové soustavy. Výtažek G115® spolu s komplexem důležitých vitaminů, minerálů a stopových prvků je užíván i k detoxikaci těla a normalizaci jeho chodu. Zlepšuje využití kyslíku buňkami tělesných tkání. Tím zvyšuje tělesnou i duševní  výkonnost, pozornost a schopnost soustředění, působí proti únavě, stresu a vyčerpání.

 

KLINICKY OVĚŘENÝ ÚČINEK

Účinek přípravků Pharmaton je prokázán ve více než 40 klinických studií. Klinická studie Dr. Marasca provedená v Mexico City na 625 pacientech trpících stresem a vyčerpáním prokázala, že užívání přípravku Pharmaton s G115 působí proti únavě, zmírňuje příznaky stárnutí, celkově zlepšuje kvalitu života a je mnohem efektivnější než multivitaminová kombinace. 

 

MILIONY ŽEN A MUŽŮ NA CELÉM SVĚTE POTVRDILY, ŽE PŘÍPRAVKY PHARMATON

 • působí proti stresu, únavě a vyčerpání
 • posilují fyzickou a duševní sílu
 • zvyšují schopnost koncentrace a zlepšují paměť
 • zpomalují proces stárnutí, zlepšují kvalitu života
 • pomáhají v období nemoci a rekonvalescence

 

Zkuste tedy také vy zabojovat s únavou pomocí moderních a kvalitních přípravků.

Švýcarská firma Pharmaton má účinky svých produktů podloženy výsledky klinických studií, které prokazují jejich účinnost nejen proti únavě, ale také jako prevence příznaků stárnutí.

A co více si od moderního prostředku k samoléčbě přát.

 

 

Více informací najdete ZDE

A pozor! Pro 10 z vás tady máme připraveny dárkové balíčky Pharmaton. Stačí správně odpovědět v naší soutěži a mít štěstí při losování. Soutěžit můžete ZDE

   
21.03.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Aja [*]

  Taky bych si potřebovala zobnóut...

  superkarma: 0 21.03.2005, 14:32:35
 2. [3] Frixi [*]

  Zrovna na mě leze

  superkarma: 0 21.03.2005, 11:18:17
 3. avatar
  [2] Aka [*]

  Mohla bych to pořídit babičce a dědovi...

  superkarma: 0 21.03.2005, 08:11:10
 4. avatar
  [1] hanika [*]

  mě na jarní únavu zabrala třezalka a bylinkové čaje a hlavně pohyb

  superkarma: 0 21.03.2005, 07:58:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme