Na vzhledu nezáleží čtenářce s nickem Lissey. Pro ni jsou důležité povahové vlastnosti a za těmi si vždycky šla. Teď doufá, že toho chlapa, kterého má už pár let, bude mít napořád...

Dobrý výběr partnera učinila čtenářka Lissey. A ano, vybírala si záměrně konkrétní povahový typ. Vždyť s ním přece jednou chce mít dítě!


Co se vzhledu týče, na tom mi nikdy nijak zvlášť nesešlo. Pro mě nemusí být mužský extra krasavec. Ale jinak mám jasno v tom, jaký by měl můj partner být a toho se celý život držím. Když jsem byla úplně mladá, říkala mi mamka, že se chovám tak nějak prakticky, jako starší, zkušená, rozumná, protože jsem vždycky koukala, aby můj kluk měl hlavně smysl pro humor a byl spolehlivý. Že bude přiměřeně inteligentní a tak nějak slušný, to je jasné, ale schopnost smát se a umět odlehčit nelehkou situaci ve správný čas, to mi přišlo vždycky podstatné. Život je samý průšvih a malér, ale pokud máte po boku někoho, o kom víte, že se na něj můžete spolehnout a že vás dokáže povzbudit, rozveselit a dokonce vyloudit smích na tváři i když vám ještě tečou slzy, to je pocit k nezaplacení… takoví muži jsou k nezaplacení. S takovými se nebojím mít potomka, takové jsem si nejprve podvědomě a později cíleně vždycky vybírala. Pohodáře s úsměvem na tváři, chlapy o kterých jsem byla přesvědčená, že se o ně můžu opřít, když bude potřeba. A že to každý z nás někdy potřebuje, to je jasné. Však jsem se jim také vždycky pokoušela oplácet stejnou mincí.

Jestli tmavovlasý a nebo blonďák, na tom nesejde, ale jinak mám jasné měřítko a toho se pevně držím. A snad je to tak dobře, protože jsem neměla těch partnerů v životě zas tak moc, ale nutno spravedlivě říci, že to vždycky byli fajn lidé. I když nás život na nějaký čas, kratší i dlouhý, spojil a pak zas oddělil, jsem ráda za ně všechny. Doufám, že toho co mám už pěknou řádku let, budu mít už napořád. Opravdu doufám. Protože je spolehlivý a je s ním sranda.

Lissey

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

  • Vybíráte si partnery podle jednoho mustru?

Na tuto jednoduchou otázku existuje v zásadě jednoduchá odpověď. Já ale po vás budu samozřejmě chtít, abyste ji rozvedla, a to ať už bude negativní, nebo pozitivní. Popište alespoň dvě své zkušenosti s muži a postavte je do kontrastu. A můžete to vzít po té povahové, ale i vzhledové stránce.

Protože jde o citlivé téma, zase jednou vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište se jako Anonym.

avonNejzajímavější příspěvky budu uveřejňovat v novinkách magazínu v pátek 27. 9. 2013, zasílejte je tedy nejpozději tento den do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce...

Jednu z přispěvatelek jako vždy odměním. Tentokrát je dárek opravdu lákavý: parfém little gold dress od Avonu!

Reklama