Rodina

S chutí pro zdraví dětí - Cappy Junior bez konzervantů a přidaného cukru

Zdraví je jednou nejcennějších věcí v lidském životě. Zvláště zdraví našich dětí. Chraňte ho s Cappy Junior s minimálně 59% podílem ovocné složky a výtažkem z medu.

cappyZdraví umožňuje našim dětem učit se, sportovat, hrát na klavír i objevovat první lásky. Zdraví ovlivňuje jejich každý den. Ony samy, ale především my - rodiče naopak ovlivňujeme jej.

Zdraví je každému dáno do vínku, genetické dispozice ho ale ovlivňují jen z 20%. Zbytek je již na správném životním stylu. O zdraví se z velké míry rozhoduje již od útlého věku. Zdravá a pestrá strava dítěte je proto nejjednodušší cestou, jak jej chránit před nejčastějšími tzv. civilizačními chorobami (hl. astma, alergie, cukrovka) a před obezitou, která bývá příčinou mnoha nemocí a neduhů. Obecně platí: vyhýbat se průmyslově upravovaným potravinám! Nápoje Cappy Junior, cappyjako jediné svého druhu na našem trhu, neobsahují žádný přidaný cukr, přidaná barviva, sladidla, ani konzervanty. Sladkou chuť mají pouze díky cukrům přirozeně se vyskytujícím v ovoci. Nápoje Cappy Junior mají také velmi vysoký - minimálně 59% - podíl ovocných šťáv. Obsahují antioxidanty a dalšími cennými látkami (draslík, železo atd.). Ty jsou nepostradatelné pro správný růst, fungování imunitního systému, zraku a kůže a navíc chrání před volnými radikály. Mlsné dětské jazýčky si tedy přijdou na své, bez zbytečných kalorií a obav o zdravé zoubky, za to se spoustou vitamínů.

Navštivte se svými dětmi stránku Cappyhra.cz ZDE, zahrajte si roztomilou hru a vyhrajte společně lístky do ZOO nebo notebook!

  • Cappy Junior černý rybíz a jablko
  • Cappy Junior pomeranč a mandarinka
   
17.05.2010 - Děti - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme