Rodina

S cereáliemi Nestlé a National Geographic za dinosaury!

Naservírujte dětem školu hrou! V dětských snídaňových cereáliích Nestlé na malé školáky nově čeká jedno ze tří CD se hrou Dinosauři. Hra byla připravena ve spolupráci s National Geographic, takže na děti čeká nejen spousta zábavy, ale i úžasná fakta a zajímavosti z prehistorického prostředí.

Dinosauři

Nová edice snídaňových cereálií Nestlé je připravena zpříjemnit školákům první dny ve škole. Díky třem sběratelským CD vaše děti získají obdivuhodné znalosti o dinosaurech během akčního závodu v neuvěřitelném prehistorickém světě. Stačí si jen vybrat hru podle nálady - pomozte dinosaurům najít vhodné místo k hnízdění, hledejte pro ně potravu, sbírejte užitečné předměty a odemykejte další zábavná kola dinosauřích závodů! Soupeřit budete v tajemném lese, na záludném pobřeží či na nedozírných dinosauřích pastvinách.

Snídaňové cereálie Nestlé děti baví, pomáhají vzdělávat a současně jsou zdrojem důležitých živin. Například jedna doporučená porce cereálií Nesquik o velikosti 30 g v kombinaci se 125 ml polotučného mléka dodá dětskému organismu 8 vitamínů, železo a vápník potřebný pro normální růst a vývin dětských kostí.

Nestlé

Limitovaná edice dětských snídaňových cereálií Nestlé je k dostání v běžné maloobchodní síti. Herní CD se ukrývají v baleních Nesquik, Nesquik Duo, Cini Minis, Chocapic, Cheerios a Cookie Crisp. Klasické 425–450 g balení pořídíte za 89,90 Kč.

Více informací najdete na www.cerealie.cz.

   
04.09.2013 - Rodina - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Makynka [*]

  Pěkné, dinosauři nás baví. Mléko malej nepije, do jogurtu si cereálie nechce dávat, ale mlsá je samotné z misky.

  superkarma: 0 04.09.2013, 12:47:23
 2. [1] lidicka [*]

  Dcera měla ráda Nesquika, když chodila do školy,tyto cereálie s mlékem snídala každý denSml22

  superkarma: 0 04.09.2013, 05:54:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme