Naservírujte dětem školu hrou! V dětských snídaňových cereáliích Nestlé na malé školáky nově čeká jedno ze tří CD se hrou Dinosauři. Hra byla připravena ve spolupráci s National Geographic, takže na děti čeká nejen spousta zábavy, ale i úžasná fakta a zajímavosti z prehistorického prostředí.

Dinosauři

Nová edice snídaňových cereálií Nestlé je připravena zpříjemnit školákům první dny ve škole. Díky třem sběratelským CD vaše děti získají obdivuhodné znalosti o dinosaurech během akčního závodu v neuvěřitelném prehistorickém světě. Stačí si jen vybrat hru podle nálady - pomozte dinosaurům najít vhodné místo k hnízdění, hledejte pro ně potravu, sbírejte užitečné předměty a odemykejte další zábavná kola dinosauřích závodů! Soupeřit budete v tajemném lese, na záludném pobřeží či na nedozírných dinosauřích pastvinách.

Snídaňové cereálie Nestlé děti baví, pomáhají vzdělávat a současně jsou zdrojem důležitých živin. Například jedna doporučená porce cereálií Nesquik o velikosti 30 g v kombinaci se 125 ml polotučného mléka dodá dětskému organismu 8 vitamínů, železo a vápník potřebný pro normální růst a vývin dětských kostí.

Nestlé

Limitovaná edice dětských snídaňových cereálií Nestlé je k dostání v běžné maloobchodní síti. Herní CD se ukrývají v baleních Nesquik, Nesquik Duo, Cini Minis, Chocapic, Cheerios a Cookie Crisp. Klasické 425–450 g balení pořídíte za 89,90 Kč.

Více informací najdete na www.cerealie.cz.

Reklama