Bulvár

"Rytíř na koni bojující za spravedlnost"


Dobré ráno všem ženám-in i redakci.
Mé znamení je střelec. Pro tuto dobu, kdy se lže, podvádí a krade, je naprosto nevhodné.
Uznávám pravdomluvnost, jsem nechutně pracovitá. Neustále něco dělám, a když nic nedělám, tak si stejně něco najdu. Snažím se vše dotáhnout do konce, nikdy se nevzdávám. Když "spadnu z koně", opět znovu naskočím a jedu dál. Nad vším přemýšlím a používám zdravý rozum.
A zdravý rozum a "huba nevymáchaná", jak říká můj manžel, je také má přítěž. No, přítěž mně to ani tak nepřijde, ale rodině asi ano. Prostě se nikde nedám. Jakmile můj mozeček zjistí náznak něčeho, co by mohlo vypadat jako lež nebo vymýšlení, okamžitě začne reagovat, aniž by se mě zeptal. A pak teprve začíná tanec.
A co se týká zaměstnání, také nic moc. Kolektiv nemá v oblibě pracovité lidi, kteří vlastně vychází díky své pracovitosti se šéfem, hledají v tom buď něco víc nebo vás berou jako donašeče. I když je to tak prosté, všichni šéfové mají rádi pracovité zaměstnance.
Jinak mám své znamení ráda, dokážu se radovat z maličkostí. Drobnost mi udělá větší radost než drahocenný dar. Miluji přírodu a hlavně koně. Nemám ráda, když někdo ubližuje slabším nebo bezbranným.
"Rytíř na koni bojující za spravedlnost" - to jsem já a můj střelec.   malé_pískle


Milá rytířko malé_pískle,
o střelcích se říká, že dříve konají, než přemýšlí. Možná je to lepší než moc přemýšlet a nedělat nic.   
25.09.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. [1] sdrawa [*]

    Poznejte vskutku kouzelného rytíře - rytíř Toulovec :) Provede Vás Litomyšlí a uděláte si hezký rodinný výlet. Dozvíte se spoustu věcí, které jste ani netušili a jistě se Vám s rytířem půjde po stopách líp než kdybyste se vypravili sami. Doporučuji Sml79

    superkarma: 0 10.05.2013, 15:43:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme