Zdraví

Rýma a ucpaný nos: Testovaly jsme v redakci nosní sprej NasoDrill

Zavládl podzim a chladné počasí. S tím se běžně propojují i nepříjemné zdravotní potíže, jako je rýma a nachlazení. Měly jsme možnost s kolegyněmi vyzkoušet nosní sprej NasoDrill, takže koho zrovna trápil ucpaný nos, mohl testovat. A nemusely jsme na takovou situaci dlouho čekat.

Jak dopadlo naše testování?

NasoDrill

Klára Tichá:

Jsem alergik, takže NasoDrill používám k vyplavování alergenů a k nosní hygieně. Už jsem vyzkoušela různé nosní spreje, ale nikdy mi to nebylo moc příjemné, stříkat si něco do nosu. NasoDrill je mi ale příjemný, protože je nevýrazný a i se mi lépe dýchá nosem. Uvidím, jak obstojí na jaře, kdy se moje alergie zhoršují.

Kristýna Vodičková:

Ještě před pár lety bych řekla, že preventivní produkty na rýmu vůbec nepotřebuji, ale časy se mění. Od předloňského roku se každý podzim peru na střídačku s nachlazením a klasickou rýmou a je to hodně únavné.

NasoDrill mě zaujal svým složením a po prvním použití jsem měla radost, že nijak neštípe a ani není nepříjemný. Ba naopak, cítila jsem po něm úlevu a teď už jsem si navykla na ranní rituál, kdy NasoDrill používám jako prevenci. Kolem mě v tuhle chvíli lítá hodně bacilů, a jestli rýmu nechytnu, tak budu určitě děkovat jedině NasoDrillu, protože nic jiného, ani vitamíny, do těla nepouštím.

Věra Forejtová:

NasoDrill jsem vyzkoušela ve chvíli, kdy mě několik týdnů trápila rýma. Po vyzkoušení NasoDrillu jsem pocítila velkou úlevu. Lépe se mi dýchalo a neměla jsem tolik vysušenou sliznici. Byla jsem překvapená, že tento nosní sprej je bez parfemace a nepříjemné pachuti. Aplikace byla příjemná a sprej nijak neštípal. Vyzkoušela jsem to i na své šestileté dceři, přes počáteční protesty „já to nechci“ si po pár aplikacích sama dobrovolně přišla večer před spaním nastříkat do nosu. A to si myslím je největší pocta. Teď v období věčných podzimních/zimních nachlazení ho určitě budu mít připravený pro sebe i svoji rodinu.

Vendula Kubalíková:

Abych se přiznala, až do testování jsme v naší rodině léky na rýmu a její prevenci ani doma neměli. Většinou si odbudeme klasické nachlazení dvakrát do roka a léčíme se čajem s citronem a medem.

S nástupem dcery do školky ale bojujeme s rýmou tak nějak pořád. Testující tedy byla ona. Chvilku jsme ji museli přesvědčovat, aby si nechala něco vstříknout do nosu, ale prošlo nám to a měli jsme vyhráno. NasoDrill ji nijak nepálil a snáz se jí smrkalo. Jestli roztok termální vody uspíšil rýmu, říct nedokážu, rozhodně ale usnadnil vysmrkávání.

Lucie Balánová:

Měla jsem strašnou rýmu, takže testování redakce přišlo úplně v pravou chvíli. Nosu se ulevilo a mně taky. Jsem spokojená.

NasoDrill má unikátní vlastnosti

NasoDrillTermální voda NasoDrill, který je přímo určen k výplachu nosu neboli nosní hygieně, obsahuje síru, jež má na nosní sliznici blahodárný vliv. Rozpouští hlen a pomáhá vysmrkávat, má dezinfekční a antibakteriální vlastnosti, obnovuje buňky nosní sliznice a pomáhá předcházet vzniku infekce. Zároveň je v praktickém 100ml balení, takže se vejde bez problémů do jakékoliv kabelky. Kdykoliv, kdy si potřebujete nos vypláchnout, ho máte pohodlně k dispozici. NasoDrill obsahuje termální vodu z francouzských lázní Luchon, které patří již po staletí mezi špičku v oblasti léčby respiračních onemocnění a onemocnění v oblasti ORL. NasoDrill jsou takové malé lázně pro nosy celé rodiny.

www.nosnihygiena.cz www.nasodrill.cz

NasoDrill je zdravotnický prostředek určený k výplachu nosu. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Čtěte naše články:

   
30.10.2015 - Zdraví - autor: Vendula Kubalíková

Komentáře:

 1. [9] JaničkaNová [*]

  Mořská voda ve spreji no prosím, ale sýra to mi nezní moc přívětivě. Sml15

  superkarma: 0 21.10.2016, 22:02:47
 2. [8] EmmaEm [*]

  Já nedám dopustit na sprej PHYSIOMER obsahuje mořskou vodu a opravdu pomáhá. Koupila jsem i maželový pro něj s Eucalyptem ale na mě je až moc silný.

  superkarma: 0 20.10.2016, 17:38:42
 3. [7] zuzuko [*]

  Já jsem s Nasodrillem spokojená, opravdu nosní hygiena má něco do sebe, jen si navyknout a používat ráno a večer. Doporučuji.

  superkarma: 0 04.11.2015, 12:27:01
 4. [6] helča123 [*]

  Já se přidávám. Konečně sprej, co funguje. My Nasodrill známe už delší dobu a moc nám vyhovuje. Problémy odezněly. Zkoušeli jsme mnoho slaných mořských vod, co nám vehementně doporučovali v lékárně, ale vůbec nepomáhaly, takže já na něj rozhodně nedám dopustit.

  superkarma: 0 30.10.2015, 21:31:12
 5. [5] nikola007 [*]

  Děcka mi doma pořád posmrkávala, ale co používáme Nasodrill, tak s rýmou problémy nemáme. Naučili jsme se dodržovat hygienu nosu a je to super. Držím to s dětmi a jsem nadšená, protože mi i krásně ustoupily příznaky z alergie Sml59

  superkarma: 0 30.10.2015, 21:22:13
 6. avatar
  [4] vodilulu [*]

  pouzivam konvicku na vyplachovani, tak to byt nemuze

  superkarma: 0 30.10.2015, 15:37:13
 7. [3] bobani [*]

  tak nevím

  superkarma: 0 30.10.2015, 09:30:22
 8. avatar
  [2] kobližka [*]

  Osobně si do nosu absolutně nic nestříkám.NIKDY.

  superkarma: 0 30.10.2015, 09:22:41
 9. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Magistra v lékárně mi ho nedoporučila, že je to silně nepříjemný, dala mi něco jiného Sml67

  superkarma: 0 30.10.2015, 06:21:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme