Zavládl podzim a chladné počasí. S tím se běžně propojují i nepříjemné zdravotní potíže, jako je rýma a nachlazení. Měly jsme možnost s kolegyněmi vyzkoušet nosní sprej NasoDrill, takže koho zrovna trápil ucpaný nos, mohl testovat. A nemusely jsme na takovou situaci dlouho čekat.

Jak dopadlo naše testování?

NasoDrill

Klára Tichá:

Jsem alergik, takže NasoDrill používám k vyplavování alergenů a k nosní hygieně. Už jsem vyzkoušela různé nosní spreje, ale nikdy mi to nebylo moc příjemné, stříkat si něco do nosu. NasoDrill je mi ale příjemný, protože je nevýrazný a i se mi lépe dýchá nosem. Uvidím, jak obstojí na jaře, kdy se moje alergie zhoršují.

Kristýna Vodičková:

Ještě před pár lety bych řekla, že preventivní produkty na rýmu vůbec nepotřebuji, ale časy se mění. Od předloňského roku se každý podzim peru na střídačku s nachlazením a klasickou rýmou a je to hodně únavné.

NasoDrill mě zaujal svým složením a po prvním použití jsem měla radost, že nijak neštípe a ani není nepříjemný. Ba naopak, cítila jsem po něm úlevu a teď už jsem si navykla na ranní rituál, kdy NasoDrill používám jako prevenci. Kolem mě v tuhle chvíli lítá hodně bacilů, a jestli rýmu nechytnu, tak budu určitě děkovat jedině NasoDrillu, protože nic jiného, ani vitamíny, do těla nepouštím.

Věra Forejtová:

NasoDrill jsem vyzkoušela ve chvíli, kdy mě několik týdnů trápila rýma. Po vyzkoušení NasoDrillu jsem pocítila velkou úlevu. Lépe se mi dýchalo a neměla jsem tolik vysušenou sliznici. Byla jsem překvapená, že tento nosní sprej je bez parfemace a nepříjemné pachuti. Aplikace byla příjemná a sprej nijak neštípal. Vyzkoušela jsem to i na své šestileté dceři, přes počáteční protesty „já to nechci“ si po pár aplikacích sama dobrovolně přišla večer před spaním nastříkat do nosu. A to si myslím je největší pocta. Teď v období věčných podzimních/zimních nachlazení ho určitě budu mít připravený pro sebe i svoji rodinu.

Vendula Kubalíková:

Abych se přiznala, až do testování jsme v naší rodině léky na rýmu a její prevenci ani doma neměli. Většinou si odbudeme klasické nachlazení dvakrát do roka a léčíme se čajem s citronem a medem.

S nástupem dcery do školky ale bojujeme s rýmou tak nějak pořád. Testující tedy byla ona. Chvilku jsme ji museli přesvědčovat, aby si nechala něco vstříknout do nosu, ale prošlo nám to a měli jsme vyhráno. NasoDrill ji nijak nepálil a snáz se jí smrkalo. Jestli roztok termální vody uspíšil rýmu, říct nedokážu, rozhodně ale usnadnil vysmrkávání.

Lucie Balánová:

Měla jsem strašnou rýmu, takže testování redakce přišlo úplně v pravou chvíli. Nosu se ulevilo a mně taky. Jsem spokojená.

NasoDrill má unikátní vlastnosti

NasoDrillTermální voda NasoDrill, který je přímo určen k výplachu nosu neboli nosní hygieně, obsahuje síru, jež má na nosní sliznici blahodárný vliv. Rozpouští hlen a pomáhá vysmrkávat, má dezinfekční a antibakteriální vlastnosti, obnovuje buňky nosní sliznice a pomáhá předcházet vzniku infekce. Zároveň je v praktickém 100ml balení, takže se vejde bez problémů do jakékoliv kabelky. Kdykoliv, kdy si potřebujete nos vypláchnout, ho máte pohodlně k dispozici. NasoDrill obsahuje termální vodu z francouzských lázní Luchon, které patří již po staletí mezi špičku v oblasti léčby respiračních onemocnění a onemocnění v oblasti ORL. NasoDrill jsou takové malé lázně pro nosy celé rodiny.

www.nosnihygiena.cz www.nasodrill.cz

NasoDrill je zdravotnický prostředek určený k výplachu nosu. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Čtěte naše články:

Reklama