Bulvár

Ryderová dostala dvě role

Skandály kolem krádeže v obchodním domě utichly a Winona Ryderová dostává novou šanci u filmu. V nejbližší době si herečka zahraje hned ve dvou připravovaných snímcích.

Jeden z filmů natáčí režisér českého původu, legendární Miloš Forman. Forman připravuje film s názvem Embers (Žhavé uhlíky). Námětem mu byla stejnojmenná novela maďarského spisovatele Sandora Maraie.

Podle novin Hollywood Reporter se první scény začnou natáčet v říjnu, a to v Praze. Kromě Ryderové bude ve filmu hrát i Sean Connery. Děj snímku je relativně jednoduchý. Dva muži staršího věku se náhodou znovu setkají po jedenačtyřiceti letech. Začnou se spolu znovu přátelit a poznají mladou ženu (Ryderová), která oběma učaruje.

Oba se tedy snaží upoutat její pozornost, až se jednomu z mužů (Connerymu) podaří srdce krésné dívky získat a oženit se s ní. Jenže dívka i přesto, že je vdaná, stále udržuje milostný poměr s druhým mužem.

Za zmínku stojí i Winonina druhá herecká šance. Režisér Robert Altman začíná dolaďovat poslední přípravy na filmu The Widow Claire (Vdova Claire). Ryderová bude ve snímku hrát hlavní roli. Film je o ženě, které během druhé světové války zahyne manžel. Žena pak živoří se svými dvěma dětmi. Ty jí však později unesou dva muži.  

     
   
16.07.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Simba: Ale ne každej je tak slavnej

  superkarma: 0 09.12.2003, 21:23:43
 2. avatar
  [2] Simba [*]

  aninas: Myslíš? Tady je těch chmatáků tolik, že se to ztratí.

  superkarma: 0 02.12.2003, 16:29:32
 3. avatar
  [1] aninas [*]

  No aby si v Cesku na ni dali pozor

  superkarma: 0 16.07.2003, 20:47:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme