Chcete, aby vaše kuchyň dostala šmrnc, stačí drobné detaily. Co si takhle pořídit barevnou rychlovarnou konvici.

Nerezová konvice Adriana

Konvice ETA Adriana 5598 s objemem 1,7 l v elegantním retro provedení je vybavena skrytým topným tělesem s plochým nerezovým dnem, které výrazně usnadňuje údržbu.

Myslelo se také na bezpečnost, takže konvice je vybavena dvojnásobným bezpečnostním systémem proti přehřátí při chodu na prázdno, signalizací zapnutého stavu a kontaktním systémem STRIX s automatickým vypnutím.

Více informací o produktu najdete zde.

Plastová konvice Dorinka

konvice

Dáváte přednost plastovým rychlovarným konvicím? Plastové konvice Dorinka od Ety se nabízí třech barevných provedení. Její celkový objem je 1,2 l a její plastové provedení snižuje riziko popálení.

Konvice se automaticky vypne, jakmile se dosáhne bodu varu a má bezpečnostní tepelnou pojistku pro případ nepečlivé obsluhy. Plastová konvice Dorinka má jednoduché ovládání a snadnou údržbu.

Více informací o produktu najdete zde.

Nerezová konvice Ela

konvice

Ela 8598 90010 je nerezová rychlovarná konvice o objemu až 1,7 l se snadnou údržbou. Je bezkabelová, snímatelná z podstavce s kvalitním středovým konektorem, na kterém je otočná o 360 °.

Při jejím plnění uvítáte bezpečnostní výklopné víko i přehledný vodoznak, součástí konvice je rovněž snadno vyjímatelný a omyvatelný filtr vodního kamene. Po dosažení bodu varu se automaticky vypne, nepostrádá ani ochranu proti přehřátí či chodu naprázdno. V podstavci je ukryta topná spirála i prostor pro uložení přívodního kabelu, příkon konvice je 2100 W.

ETA na tento produkt nabízí prodlouženou záruku 3 roky na konektor.

Více informací o produktu najdete zde.

Reklama