Vztahy

Rychle přijeďte! Děda nemá cigarety

Vážená redakce a čtenářky,

téma tchyně je opravdu na dlouho.

Mám zlatého manžela, ale bohužel jedináčka. Tak si to umíte představit, jsme spolu osm let a my dvě si nemůžeme nějak na sebe zvyknout.

Ona stále volá, co potřebuje koupit nebo udělat, a to mě přivádí k zoufalství, protože většinou to má ona hned nebo do týdne, ale já manželovi vše musím připomínat stokrát.

Minule volala, že s dědou je zle, tak jsem se lekla, co mu je a ona na to, že nemá cigarety, ať je hned přivezeme - to bylo 16 hodin.

Divím se, že manžel nic neudělal a cigerety opravdu nepřivezl. Oni bydlí na vesnici, kde nemají žádné potraviny, ale podotýkám, u baráku jím staví MHD, tak si myslím, že by jim nic neudělalo si na menší nákup zajet, tak nemohoucí nejsou.

Už jsme spolu rok a půl nemluvili, ale kvůli manželovi jsem vztahy obnovila, ale je to někdy teda většinou na prášky. Nechci být v žádném případě taková tchyně.

Jo a to už manžela 2krát rozvedli, tak nyní si manžel dává pozor, abych mu neutekla jako ty dvě přede mnou, on je vážně strašně hodný.

Jana


Dobré ráno Jani,

neutíkejte a vydržte. Zdá se, že manžel vidí rozdíl mezi tím, kdy rodiče opravdu potřebují pomoci a kdy ho chtějí pouze "využít". Držím vám palce, ať vše zvládnete a pokud si vezmete z této zkušenosti poučení do budoucnosti, nebudou se muset manželé či manželky vašich dětí ničeho bát :-).

Dobré čtvrteční ráno ženy-in,

dnešní téma je MŮJ ŽIVOT S TCHYNÍ.

Své zkušenosti s nimi nám napište na adresu: redakce@zena-in.cz  

Můj život s tchyní

Jaká je maminka vašeho partnera?

Padly jste si do noty? Nemluvíte spolu?
Jaké bylo vaše první setkání?
Rozumí vám líp než vlastní máma?
Poradila vám, jak na manžela?
A jaká jednou jako tchyně budete vy?
Nebo už s tím máte zkušenosti?


Čeká vás dnes také soutěž, ale její pravidla až za chvíli...

   
02.03.2006 - Láska a vztahy - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. [5] sdrawa [*]

  Pro nejlepší řešení je ovšem lepší zvolit elektronické cigarety

  superkarma: 0 08.01.2013, 10:21:51
 2. avatar
  [4] závislá na čokoládě [*]

  Moje tchýně je strašný sobec, furt jenám já,já,já...Taky to zkoušela,že jí není dobře a tak. Zkusila to párkrát a už je pokoj.Když jsem tam na návštěvě, tak ji moc nezajímá... Tchána mám super, udělám pro něho cokoliv, ale pro ni .

  superkarma: 0 02.03.2006, 12:59:03
 3. [3] benik-31 [*]

  No to máš pravdu to jí vážně tak zle nebylo,když měla chuť na cigára a kávu.To měla být v posteli.Ach to téma tchýně to je vážně na dlouho.Ale ta moje první tchýně byla zlatíčko nedám na ní dopustit do dneška si voláme a občas se navštěvujem

  superkarma: 0 02.03.2006, 10:32:20
 4. [1] Pavlačková [*]

  Mít takovou tchýni je za trest. Já mám tchýni pravý opak. Ta svým dcerám , které toho využívají nakupuje. Jednou jsou to vajíčka, podruhé brambory či něco jiného. Vždyť mají rodiny a nějaké to přilepšení potřebují. Jediné, co mě na tom zaráží je, že chce po mém manželovi, aby jim to dovezl. Mají to kousek a tak by mohly o víkendu přijít na návštěvu a aspoň si to odvézt.

  superkarma: 0 02.03.2006, 10:10:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme