Vrcholící podzim a blížící se zima znamenají pro náš zrak další náročné období. Minimalizuje se sice množství pylu a jiných alergenů nacházejících se ve vzduchu kolem nás, podráždit ale naše oči mohou i jiné faktory. Vyplatí se proto mít u sebe účinnou první pomoc v podobě vhodných očních kapek.
 
Zdravé oko je bílé oko. Pokud se na něm objeví zarudnutí a pokud se přidá pálení, bude zřejmě něco špatně. Ačkoli můžeme bez nadsázky říci, že nás rýma a nachlazení může potrápit v každém ročním období, s přicházející zimou bude případů očí podrážděných v důsledku nachlazení přibývat. Rozhodně bychom neměli první příznaky podceňovat, na očích se nachlazení projeví často jako první.
 
Podrážděné oči ale nemusejí být jen důsledkem nachlazení. Během studených dní totiž většinu času trávíme uvnitř, kde bývá suchý vzduch. Ten spolu s přechody ze zimy do tepla a naopak může způsobit tzv. syndrom suchého oka, kdy oko není schopné vytvořit dostatek přirozených slz, začne pálit, řezat a objeví se zarudnutí. Rychlou pomocí jsou švýcarské přírodní oční kapky Similasan Červené oči, které díky obsahu bylin rychle a bez kompromisů uleví od zarudlých a podrážděných očí.
 
Podobný efekt může mít také umělé osvětlení, při kterém budeme s ubývajícím světlem trávit stále více času. Kromě výběru vhodného osvětlení na pracovní ploše nebo doma může unaveným a podrážděným očím bleskově pomoci přiložení studených plátků okurek, čajový obklad, oční cviky nebo oční kapky Similasan Unavené oči.
 
Kapky Similasan Červené a Unavené oči byly vyvinuty právě pro tyto situace. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Světlíku lékařského a minerálů uleví očím rychle a bez kompromisů. Kapky Similasan Červené oči jsou k dostání v lékárnách.

 
Chcete vyhrát boj s červenýma očima? Podívejte se na naši brožuru, kde najdete veškeré potřebné informace!

 
BUTTON: Stáhnout brožuru
 
Aplikovat oční kapky přitom není nic složitého, a to ani pro ty z nás, kterým při té představě naskakuje husí kůže o velikosti pingpongových míčků. Stačí lehce zaklonit hlavu, poodtáhnout spodní víčko a do vzniklé mezery mezi víčkem a okem lehce kápnout. Následně se doporučuje několikrát mrknout, aby se kapky rovnoměrně rozprostřely po celé ploše oka. Jestli se chcete přesvědčit, že to děláte správně, podívejte se na krátké návodné video na similasan.cz.

Reklama