Máme pro vás novinku! Na trhu jsou k dostání nové cereální sušenky HI mini! Jsou dobré, vydatné a zdravé a vejdou se vám i do kabelky. A navíc si můžete vybrat z několika příchutí. Zkuste je!

Nové sušenky HI mini poslouží jako rychlá a zdravá snídaně nebo jako svačinka pro děti do školy. Jsou nejen dobré, ale i zdravé, protože obsahují cereálie, vitamíny B a E, vápník a hořčík, které jsou velice důležité pro správné fungování našeho organismu. A nejlepší je, že jsou vyrobené ve Voticích. Čeká vás pravá česká chuť!

hi

Praktické balení

HI mini jsou balené v sáčcích po 40 gramech, jsou k dostání jako jednotlivé sáčky (40 g), nebo jako balení v krabici (5 x 40g), což je velice praktické. Svoje oblíbené sušenky si tak můžete vzít kamkoliv s sebou, protože se vejdou i do malé kabelky nebo do dětské kapsy u bundy. Když pak dostanete hlad, stačí si zobnout pár sušenek a je po hladu.

ihi

Nejtěžší bude vybrat si tu správnou příchuť - všechny jsou totiž dobré.

Na výběr máte z těchto druhů sušenek HI mini:

  • Jablečné se skořicí a rozinkami
  • Kakaové s kousky čokolády
  • Medové s oříšky
  • Brusinkové

himhihi hi

 

Zakřupejte si s HI mini...

HI mini jsou skvělé jak samotné „na sucho“, tak v kombinaci s jogurtem. Experimentujte a kromě jogurtu si do misky dejte například lžíci marmelády, přidejte čerstvé ovoce, nebo posypte kakaem. Fantazii se meze nekladou!

Podívejte se také na youtube kanál: TADY

A podívejte se, jak si sušenky HI mini zahrály v novém hitu Dary Rolins!

HI mini jsou aktuálně k zakoupení v: Albertu, Kauflandu, Intersparu, Tescu a nárazově v Penny Marketu a Normě. Prodejní cena krabičky je 42,90 Kč za 200g.

Dodává: MOKATE Czech s. r. o., Počernická 96, 108 00 Praha 10

him

Reklama