.

Rybářské akce na Kanárských ostrovech!

Cestování

Rybářské akce na Kanárských ostrovech!

Plánujete dovolenou? Baví vás nebo vašeho partnera chytat ryby? Pak nesmíte přehlédnout super nabídku cestovní kanceláře Gran Canaria!

canariaTýdenní pobyt na ostrově Gran Canaria si můžete zpříjemnit mořským rybolovem, a to v termínu 22.05.-29.05. 2010 a nebo 04.09.-11.09.2010.

Nabídka je určena všem, koho láká dobrodružství rybolovu na otevřeném Atlantiku. Nezáleží na tom, zda jste či nejste rybář, rozhodující je chuť a nadšení. Odměnou Vám bude úlovek v podobě mečouna, makrely či tuňáka. Rybářské vyjížďky proběhnou během celého týdne ve Vámi určených dnech, a to za doprovodu profesionálního rybáře a českého průvodce. Bližší informace naleznete na našich stránkách ZDE.

Co vás čeká?

Na palubě moderního rybářského katamaránu bude pro Vás opět plně k dispozici průvodce - česky mluvící profesionální rybář s dobrými znalostmi specifického atlantického rybolovu. Svými radami a doporučeními Vám jistě zpříjemní celou dovolenou na ostrově. Množství znalostí a zkušeností naší posádky ve spojení s moderní lodí, která je plně vybavena veškerým rybářským náčiním a příslušenstvím, dovede jak znalého rybáře, tak začátečníka k těm největším úlovkům.

Ceny rybářských vyjížděk:canaria

 • dospělá osoba - rybář/den 1.600 Kč
 • dospělá osoba - nerybař/den 1.400 Kč
 • dítě 2-7 let/den zdarma
 • dítě 7-12 let 1.400 Kč

Pro letní sezonu „big game fishing“ 2010 jsme opět připravili vyjížďky za lovem „ze dna", na kterých můžete očekávat úlovky obřích rejnoků (10-150 kg), murén, amberjacků, tuňáků bonito atd., doplněné vyjížďkami s vláčením (trolingem). Na nich opět rozpoutáme hon na nejkrásnější, nejbojovnější a největší sportovně ulovitelnou rybu - modrého mečouna. Jistě opět rozšíříme počet Čechů, kteří měli to štěstí zažít nepředstavitelný boj těchto ryb (250-500 kg). Ovšem i úlovek tuňáků, žraloků, makrelovců a dalších druhů ryb pro Vás bude velkým zážitkem.

V čem jsme jedineční?

 • jedna z nejlepších lodí se zkušenou posádkou, pro kterou je rybolov životem
 • bezplatné zapůjčení veškerého vybavení na špičkové úrovni
 • při každé vyjížďce je přítomen česky mluvící profesionální rybář
 • „předpříprava" preparací, doprava masa i trofejí do ČR
 • rybolov v plavkách (již za 4,5 hodiny letu)
 • k dispozici česky mluvící delegát
 • spojení silného zázemí a zkušeností specialisty na Kanárské ostrovy s profesionály z rybářské branže, to vše za dostupné ceny

canariaS námi nemusíte nechávat doma ani zbytek rodiny, na Kanárech je přeci celý rok krásně a zábavu si zde najdou i ti co nerybaří.

Naše loď je plně vybavená i pro rekreaci. Proto rádi přivítáme i nerybařící rodinné příslušníky, které jistě nadchne laškování s hejny delfínů, která jsou k vidění prakticky každou trolovací vyjížďku. Pro příjemně strávené hodiny na moři bude připraveno občerstvení v podobě nealko nápojů, piva a sendvičů. A ty z Vás, kteří ještě stále váhají a bojí se mořské nemoci, můžeme ubezpečit, že naše posádka Vám velmi ráda poradí všechny „finty“, jak se jí vyhnout

Na Tenerife, Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234, mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224948025.

   
31.03.2010 - Kanárské ostrovy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [1] Marie19 [*]

  Pokud pojedete, nezapomeňte nakoupit rybářsé potřeby. Doporučuju shop usumce.cz

  superkarma: 0 14.07.2011, 14:59:51

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme