Enka 1 posílá odkaz na romantickou píseň dua Two Voices – Anděl z Atlantidy. A zamýšlí se nad tím, zda je nutné rušit koncerty a dětské besídky

Dobrý den,
 
v neděli jsem se byla podívat na vánočních trzích na našem náměstí, ale hlavně na koncert paní Rychterové a pana Pecháčka. V půlce koncertu v osmnáct hodin začaly zvonit zvony k poctě V. Havla. Celé náměstí ztichlo, p.Rychterová pak Václavovi věnovala, tam nahoru, krásnou píseň - Anděl z Atlantidy. Bohužel jsem ji nenašla na youtube, tak sem dám jen odkaz. Najděte si ji je moc pěkná.
Koncert pak pokračoval dál i veselými (mimochodem skvělými) písničkami a bylo to moc dobře. Píšu to proto, že jsem se doslechla, že se někde ruší kvůli státnímu smutku podobné akce, dokonce i vánoční besidky dětí, které dlouho a s nadšením zkoušely. Trochu přehnané, nezdá se vám? Nevím, nevím, jestli ty dětičky získají k osobě V. Havla do budoucnosti kladný vztah. A taky si myslím, že radost by neměl ani samotný Václav.

Anděl z Atlantidy
enka1


Děkuji Enko1 za váš odkaz. Pro čtenářky: pokud si to chcete poslechnout, musíte přejít na stránky skupiny Two Voices, a tam si to pustit. Skladba se na Youtube nevyskytuje.

Dnes máme téma dne  hudební pocta Václavu Havlovi více : Pojďte na kus dobré muziky

redakce@zena-in.cz

Reklama