Že to s dnešním tématem nesouvisí? Ale souvisí. Přečtěte si příběh se šťastným koncem od čtenářky s nickem Rusalka2008. A ten konec je šťastný právě díky jejímu gynekologovi.

Svého gynekologa mám už 17. rok a neměnila bych... Vždycky byl takový hodný a citlivý „táta“, a tak jsem se ani moc nestyděla. Dokonce rodil před 36 lety i mně. Byl to porod s komplikacemi, tak si ho dodnes pamatuje a říká mi, že jsem byla jeho první „nedělňátko“ a opravdu ŠŤASTNÉ, protože jsem tu komplikaci přežila i s mamkou ve zdraví...

Když jsem k němu přišla s tím, že jsem těhotná, byl samá péče, jako bych byla jeho dcera. Při vyšetření ultrazvukem se radoval, že čekám dvojčata a nadšeně volal sestru, ať se jde taky podívat. Já celá šokovaná slzela a on mě povzbuzoval... Jen jednou jsem ho viděla naštvaného a slyšela říct něco vulgánějšího, a to když jsem se ho ptala na úmrtnost dvojčat při porodu, protože mi to tehdy podrobně líčila moje „milující“ tchyně (asi měsíc před porodem, aby to neslyšel můj muž). Nadával, že tohle ještě nezažil - tak zbytečně děsit bezdůvodně někoho před porodem, že je má tchyně opravdu KRÁVA...

Jen na vysvětlenou - máma mého muže mě nikdy neměla ráda, krom jiných podrazů si tehdy vymyslela historku, že poslední dobou dvojčata při porodu často umírají. Nebyla to pravda a mého gynekologa to rozčílilo opravdu doběla.

Nabídl mi, že bude u porodu, ač slouží v nemocnici už málo, že mu mám volat kdykoli. Mým dvojčatům se na svět moc nechtělo, tak mi nakonec po týdnu vyvolávání porodu a bolestí přišel do porodnice sám pomoct. Byl skvělý a hlavně nic neriskoval, jak to občas umí jeho kolegové.

Dnes mám šikovné, zdravé děti a když jdu na prohlídku, nesmím nikdy zapomenout vzít jejich fotku... :)Rusalka2008

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

______________

Milá Rusalko:) Ty dvojčátka Vám závidím! Vždycky jsem chtěla dvojčata - jednou bolestí dvě děti. (já vím, pak je ale i dvakrát více práce). Ale tu tchýni Vám nezávidím :)
Pěkný den a děkuji za milý příspěvek.
Saša

Tématem dnešního vydání 14. listopadu je: Můj vztah ke gynekologovi a přístup k prohlídkám

  • Jaký je váš gynekolog?
  • Je to muž či žena?
  • Jste s ním spokojená?
  • Jste spokojená s gynekologickou péčí a prostředím?
  • Chová se k vám váš gynekolog přátelsky nebo komisně?
  • Vyměnila jste více gynekologů?
  • Stydíte se před gynekologem?
  • Chodíte na pravidelné prohlídky?
  • Jaké jsou vaše špatné zkušenosti z prohlídek?
  • Myslíte, že se tento obor a přístup od minulých dob výrazně změnil?

Víc ženské téma už snad ani vymyslet nelze. Moc se těším na vaše příspěvky z gynekologického prostředí.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z „pacientek“ odměním malým dárkem. Aby byla hezky upravená dole i nahoře :) pošlu ji pro intimní hygienu Lactacyd – sprchovou emulzi a kapesníčky. A k tomu žhavou novinku pro vlasy od firmy Schwarzkopf – bezoplachový šampon ve spreji .

darekk

Reklama