Proč si zvolila čtenářka Rusalka2008 svůj nick? Důvodem byla ztráta paměti - zapomněla totiž své přihlašovací údaje k nicku Renee, který zde v magazínu používala...

Každý řeší ztrátu hesla ke svému účtu jinak, čtenářka Renee ji vyřešila založením účtu nového...


Dlouho jsem hledala...

Netušila jsem, jaký nick bych si měla zvolit, fantazii na to moc nemám... V roce 2004-2006 jsem tady na Ženě-in byla tuším jako Renee (podle mého křestního jména) a pak v době nemoci jsem se na delší dobu odmlčela. Po operaci hlavy jsem ani na PC nemohla. A tak se stalo, že jsem ztratila a zapomněla heslo, kterým jsem se tady vždycky přihlašovala.
Když jsem se ze všeho vzpamatovala, nemohla jsem jinak než zase začít číst svůj oblíbený e-magazín ;-) Musela jsem ale vymyslet nějaké výstižné a zapamatovatelné jméno. Tak zas pro změnu přišlo na řadu mé příjmení (Ruská), které občas někoho zarazí. Slýchám někdy dokonce i přihlouplé dotazy typu „vy jste z Ruska?“. V úvahu přicházely dvě verze - „Rusanda“ nebo „Rusalka“, tím mě z legrace častuje manžel. Nakonec jsem zvolila rusalku (jsem Ryba a to má taky k vodě blízko), ale protože mi to tu hlásilo, že už jméno existuje, přihodila jsem i rok „vzniku“ nicku.
Takže se na Ženě-in už čtyři roky vyskytuji jako Rusalka2008  :-)

Rusalka2008

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama