Bulvár

Ruplé kalhoty

 

Milá redakce,
po přečtení zábavných trapasů, které se čtenářkám staly, jsem se též rozhodla se s Vámi podělit o ten svůj.

Stalo se to letos na plážovém volejbale. Byla to velká událost, kde jste si mohli obléci, jak jste chtěli. Prostě pohodlně. No a já si nedávno koupila u ťamanů volnější tříčtvrteční kalhoty, které se staly mými oblíbenými a nemohly na mně chybět. Náš tým byl velmi oblíbený, a proto se u hřiště, na kterém jsme hráli, sešlo neobvykle velké množství lidí a fanoušků, kteří řádili a výskali. Bylo nám to příjemné, hráli jsme jak o život.

Bohužel moje obětavost byla natolik velká, že při vybírání jednoho nechytatelného balonu jsem se zaryla s roztaženýma nohama "sto sáhů" do písku. Při rychlém postavení a očištění svého oblečení jsem zjistila, že mé kalhoty jsou v rozkroku roztrženy tak, že by se mezi ně vešla celá hlava. Všichni okolo najednou ztichli a já při opětovném doteku na své pozadí zjistila, že je celé odhalené a má černá tanga se vystavovala všem na obdiv. Nedokážete si představit, jak moc jsem chtěla odejít se studem z hřiště, schovat se někam a nevylejzat. Ale nešlo to. Musela jsem vše dohrát tak, jak jsem byla. Akorát s tím rozdílem, že jsem na tom hřišti přežívala a modlila se, aby už byl konec.

Po zápase mi kamarádi koupili pár panáčků a mé příhodě už jsme se jen smáli:-)) a navíc - sklidila jsem pár pochval na pěkný odhalený zadeček.

Katka


Děkujeme za článek a přejeme krásný sluneční den.

redakce@zena-in.cz

   
10.10.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [5] catcat [*]

  milá vikino007 - že víš kam, je u tohoto příspěvku obvzláště pikantní Jak jsou ruplé kalhoty, moc výběru není...

  superkarma: 0 10.10.2005, 15:58:59
 2. avatar
  [1] catcat [*]

  MIlá Katko, promiň, tato reakce je spíš pro redakci, takhle to snad bude rychlejší - čteme ještě Ž-in nebo je to Bravíčko????????

  superkarma: 0 10.10.2005, 15:25:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme