.

Runway festival oslavuje 80. let letiště Praha

Cestování

Runway festival oslavuje 80. let letiště Praha

Air France po francouzsku a KLM po holandsku popřejí pražskému letišti všechno nejlepší a vy můžete být u toho.

france

Runway festival proběhne ve dnech 10. a 11. června na prostranství u Terminálu 3 pražského letiště Václava Havla od 10 do 17 hodin. Pohodlně se tam dostanete městskou hromadnou dopravou. Posílena bude linka autobusu 119 z Nádraží Veleslavín, odjíždět bude každé 3 minuty. Více informací a registrace vstupenek zdarma (pro veřejnost jsou volné vstupy již jen na neděli 11. června) na www.letisteslavi80.cz

Společnost Air France se Runway festivalu zúčastní s fotokoutkem Happy box, kde nabídne vyfocení s pozadím s tématikou letectví, výhledů na Paříž nebo Lyon, nebo Prahu. Zvolit můžete, například, interiér nového Air France Dreamlineru B787, nebo fotografii před obřím A380. Pro milovníky luxusu je tu možnost virtuálního vyfocení v první třídě La Première. Návštěvníci si mohou odnést fotografii na památku, zaslat si jí e-mailem a zároveň se stanou účastníky soutěže o 2 letenky do Paříže, nebo mohou vyhrát některou z menších věcných cen.

Nizozemská letecká společnost KLM připravila soutěž na Facebooku v holandském stylu. Připojením k hracímu chatbotu získá účastník hry jedno holandské slovo, které má vyslovit, nahrát a poslat. Tím se účastní také soutěže o 2 letenky do Amsterdamu. Výsledkem společného úsilí bude přání k narozeninám v holandštině, které pomohou vytvořit právě čeští uživatelé Facebooku.

france

Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na internetových stránkách http://mobile-corporate.airfrance.com/en určených pro chytré telefony. Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

   
07.06.2017 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Marie Vargová [*]

    Oh áno, hneď by som išla, avšaaak toto leto sa USA teší na mna :D haha no keby tam nebol ten Trump, tak aj ja na usa :D ale nie no kazdopadne, poradte prosim, mam kontaktovat aj ambasadu či stačí mi ak vyplnim len tento form https://estavisa.sk/, dakujeem

    superkarma: 0 07.06.2017, 22:13:00
  2. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

    Docela zajímavý program na víkend Sml59

    superkarma: 0 07.06.2017, 20:07:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme