Právě dnes se na pultech knihkupců objeví dlouho očekávaná novinka od Rudy z Ostravy. Neuvěřitelná kniha o stejně neuvěřitelném Rudovi z Ostravy BESCELER!!!, která vyšla přesně před dvěma roky a která získala ocenění jako nejúspěšnější novinka roku 2012, se dočkala pokračování. Zatímco v prvotině Ruda popsal svůj životní příběh od dětství do dospělosti, v knize s názvem SELEBRYTA !!! se zaměřuje na období, kdy se stal opravdovou celebritou a postupně pronikl do zákulisí českého showbyznysu. Titul Ruda z Ostravy – SELEBRYTA !!! je od dnešního dne v prodeji!

Ruda z Ostravy, oblíbený moderátor, bavič, showman a alter ego herce a hudebníka Michala Kavalčíka, pro svoje fanoušky připravil pokračování své první knihy. S vtipem a nadhledem, které jsou Rudovi vlastní, nechá čtenáře nahlédnout pod pokličku českého světa showbyznysu. Opravdové celebrity, jak je možná neznáte. Informace za světa slavných, o kterých jste neměli ani tušení. To vše sepsané Rudovou typickou „ostravštinou“.

Prvotina s názvem Besceler !!! získala ocenění „nejúspěšnější novinka Nakladatelství Fragment za rok 2012“ a doposud se jí prodalo přes 9000 výtisků! Sám Ruda z Ostravy o první knize říká: „Jak říkám, všechno je pravda, jako že se Ruda z Ostravy jmenuju. S Brunem jsme se snažili dát dohromady hlavně knížku plnou srandy, ke které se každý rád vrací. Podle ohlasu fanoušků se nám povedla.“ Nyní uvádí na trh „dvojku“ s příznačným názvem Selebryta !!! a slibuje, že se čtenáři budou rozhodně skvěle bavit.

K uvedení titulu je naplánována celá řada akcí. První křest proběhne v Praze 4. 11. od 17 hodin za účasti hosta Miloše Knora v OC Černý Most. Ostravský křest se uskuteční 15. 11. od 17 hodin ve Foru Nová Karolina za účasti skupiny Legendy se vrací. Další autogramiády proběhnou v Brně, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Českých Budějovicích a Jindřichově Hradci.

rudaAnotace:

Zduř děcka,

teraz už vim, že ta moja vypravěci prvotina s fajnym a pravdivym nazvem BESCELER!!! byla fenomenalně uspěšna, kurde. Ale uspěšna mohla byt enem diky temu, že ste svojemu Rudikovi věřili, knišku si kupili, nic nekopčili a mnozi z vas ju mate aji dneska pod polštařem, abyste se s ňu mohli fajně pomazlit před spanim, no ni? Teš tu na tym mistě bysem chtěl zminit, že je jasne, že urobit „dvojku“ je pokažde kurde těžši, neš spachat „jedničku“. To maš stejne, jak s tymi sportovcami. Urobiš rekord, vyhraješ mistrovstvi a co potym? Obhajoba je těžka jak byk, bo banda nespi na vavřinach, každy tě honi jak nadmuteho koňa a chce tě překonat.

No a včil se nadechni, zadrž na chvilu kyslik a s vydechem se opatrně pusť do prvich řadku...

S veškerou uctou  Ruda z Ostravy, kurde

  • 140x180 mm, váz., 192 str., 229 Kč

Slavnostní křest knihy „Ruda z Ostravy – SELEBRYTA !!!“ se uskuteční 4. listopadu 2013 od 17 hodinKnihkupectví Kanzelsberger (OC Černý Most, Praha) za účasti autorů Rudy z Ostravy a Bruna Ligockého a hosta Miloše Knora.

Reklama