píše naše čtenářka s nickem dajrin a zároveň se tím připravuje na horší, chladnější časy. Plete si už zimní garderobu a tak vlastně zabíjí dvě mouchy jednou ranou. Podívejte se na malou přehlídku jejích výtvorů

Dobrý den, musím přiznat, že podzim je mým nejoblíbenějším ročním obdobím. Sluníčko má ještě stále hřejivé paprsky, ale už ne tak spalující..., příroda se oblékne do pestrých barviček..., procházky ve spadaném medovém listí dostanou rázem romantičtější nádech.

Jelikož přichází „babí“ léto, s výměnou letního oblečení za hřejivější kousky nijak nespěchám, ale s přípravami na sychravější dny jsem už samozřejmě začala.

Momentálně si doplétám hrubý propínací svetr s kapucí. Nemám totiž ráda, když na ulici potkávám stejně oblečené ženy. A tak si ráda něco zajímavého upletu nebo uháčkuji, vyrobím třeba ručně šitou brož na ozdobení fádního trička, nebo ušmodrchám něco poutavého do dekoltu. Ruční práce mi přináší kus radosti, potěšení, ale i uspokojení, šatník tak obohatím o osobitý originální kousek, díky němuž pak nezapadnu v davu ulice.

Příkládám pár výrobků laděných v barvách podzimu jako inspiraci pro všechny tvořivé duše... a přeji všem čtenářkám hezky strávený prosluněný den.

svetr

taška

korále

naušnice

brož

dajrin

Milá darjin, jste moc šikovná

Text nebyl redakčně upraven

 

Reklama