by chtěla mít naše čtenářka s nickem moniiczka. Ale na plastickou operaci by kvůli tomu nikdy nešla. Naštěstí si krásnou plnost rtů užije u svého přítele. Více vám už prozradí její příspěvek.

Milá redakce, kde jsou ty časy, kdy jsem mamce kradla rtěnku. Vzpomínám si na svou první, kterou mi maminka darovala ze svého kosmetického kufříku. Byla rudá a já si připadala jako dospělá, když jsem si ji rozetřela skoro po celém obličeji.

V období puberty jsem se nemohla obejít bez lesku na pusu. Výtězily u mě ty světle růžové, co sladce voněly. Postupem času jsem zjistila, že mám hrozný zlozvyk rtěnku či lesk po nanesení pořád oblizovat, takže mi vydrží maximálně pár minut.:(

A dnes?

Dnes už vím, že to tedy nemá cenu a používám jen balzám na rty v zimě. S tvarem svých rtů jsem nikdy nebyla spokojená, jsou úzké a nevýrazné. Kdybych mohla něco změnit, přála bych si plné rty jako má například Rosie Huntington nebo Angelina Jolie.

Ale to jen v případě, že bych měla kouzelnou hůlku nebo ulovila zlatou rybku, protože nejsem zrovna fanoušek plastických operací. Mou touhu po plných a krásných rtech mi naštěstí vy nahrazuje můj přítel, který právě takové rty má. Nevypadají samozdřejmě jako rty celebrit, které jsem zmínila, ale jsou mužské a sexy:)

moniiczka

To jste napsala opravdu hezky

 

Reklama